Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Epiphone Special II

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Epiphone Special II

2 hafta kadar önce bu gitarı aldım geçen hafta salı günü bi konserimiz oldu ses sistemi konusunda elemanlar hiç iyi değildi ama izleyenler yinede çok beğendi ama gruptaki arkadaşlar benim gitarın clean'ide distortion tonununda iyi olmadığını boşuna bu gitarı aldığımı söylediler.Bende benim sesin konserde ses ayarlarını yapan ekipten kaynaklandığını söyledim.Sizce bu gitar bu kadar kötü bi gitar mı?

kullanılan ekipmanla alakası da var bence bu durumun, ancak tabi ki bu modelin clean ve distortion tonları bir gibson,fender gibi olmaz bence

Yorum

tabii ki o kadar birşey beklemiyorumda ama konserde duysaydınız sanki eleman treble'ı sonuna kadar kısmış bass'ı açmış gibiydi o kadar söylememe rağmen birşeyde yapmadı pek uğraşmadı:S

peki dimarzio manyetik **** seymour duncan taksam nasıl olur.

Yorum

kullanmış olduğum gitarda da seymour duncan sh-1 ve sh-4 manyetikler var, hem yüksek çıkışlı manyetikler hem de gitarımda iyi bir ton veriyorlar. dimarzio manyetikli bir gitarla çalmadım daha önce ancak gitarlarına modifiye yaptırıp dimarzio manyetik taktıranlar çok memnun kalıyor ve izlediğim videolar doğrultusunda ben de beğeniyorum.

Yorum

hmm anladım.Peki dimarzioların fiyatı ne kadardır?Benim istediğim clean ve distortation'da her ikisindede iyi bi ton veren bi manyetik.

Yorum

kötü gitara iyi manyetik takmak pek akıllıca değil arkadaşım o gitarda en iyi aktif bir manyetik performans verir o da agacın yapısından saptan vs.den pek etkilenmediği için

Yorum

çokmu kötü bi gitar bu special II iyi bi manyetik,amfi ve pedal takviyesiyle daha düzgün olmazmı?

Yorum

2 tane manyetk 400 lira gitarın fiyatında dostum pek tavsiye edilmez ucuz gitara iyi manyetik takmak

Yorum

anladım dostum sağol düşünücez bakalım ne yapacağımızı

Yorum

ama o gitara emg takarsan en iyi performansı onla alırsın yani seymour dimarzio falan pek işe yaramaz o gitarda değmez yani

Yorum

emgler 400'ü bulur değil mi yine de? Benim istediğim clean ve distortiondada iyi bi ton vermesi.
                      Son güncelleyen canKUTTT; 28-05-2009, 20:24.

Yorum

Johnson_86 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        emgler 400'ü bulur dimi yinede.Benim istediğim clean ve distortiondada iyi bi ton vermesi.
                        Emg ZW set 350 lira civarında birde onu taktırması var 400 ü bulur senin iş

Yorum

EpiphoneSpecial isimli üyeden alıntı
                          Yaklaşık 8-9 aydır special II kullanıyorum , henüz bir sahnede ekipmanlarla deneme fırsatım olmadı fakat stüdyoda beni tatmin edebiliyor performansı.Okuduğum kadarıyla gitar bir oraya bir buraya savrulmuş =D
                          savrulmuş derken

emotech isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          Emg ZW set 350 lira civarında birde onu taktırması var 400 ü bulur senin iş
                          anldım dostum bi ara araştırıyım sorayım bakalım
                          Son güncelleyen canKUTTT; 28-05-2009, 20:25.

Yorum

ve bildiğim kadarıyla iki tane hb ile clean tonda bir şey anlaşılamıyor.

Yorum

dostum hb den kastının humbacker manyetik olduğunu varsayarak cevaplıyorum ki humbacker manyetikler ile de çok güzel clean tonlar alırsın maharet birazda almasını bilmekte. Tamam enstruman ve ekipman önemli ama müzisyen daha da önemli bütün suçları gitarlara ekipmanlara bulmayalım benim tanıdığım bazı kişiler var sanki kronik ton bulamama hastalığına yakalanmış gibiler ne emg ne marshall ne ibanez adamlar istedikleri tonları yakalayamıyor. Bu arada dostum johnson ben senin yerinde olsam sesçilere posta koyar ayarlar istediğim gibi olmadan çalmıyorum falan derdim bak o zaman dinliyorlarmı dinlemiyorlarmı, sonuçta müzisyen sensin senin isteklerini karşılamak için tutulmuş elemanlarda onlar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X