Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sadece kafa alıp combomu sadece kabin olarak kullanabilir miyim ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

sadece kafa alıp combomu sadece kabin olarak kullanabilir miyim ?

diğer amfi başlığına yeni konu açamadım o yüzden burdan açıyorum kısaca olay konu başlığından ibaret, uzun olarak ise şöyle diyim amerikan stratım var fakat marshall mg10 ile kullanıyorum hala, bildiğin ayıp oluyor gitara, amfi almak içinse bütçem 1500 filan ve hem evde hem küçük yerlerde çalarkende kullanilabilcek lambalı bi amfi istiyorum ama içime oturan bişey bulamadım, merak ettiğim sadece kafa alıp su anki mg10u kabin olarak kullanabilir miyim sadece ? aklımda bunu almak var ( jet city 20w kafa ) aynı fiyata daha bilindik markaların kafalarıda var biliyorum ama zevk meselesi işte sesi bana çok hoş geldi yukardaki dediğim münkün müdür ? mümkünse nasıl yapilir ? değil ise bu bütçeye amfi önerileriniz nedir ? şimdiden teşekkürler.

Maalesef mümkün değildir. Bunun için mevcut amfinde, amfi katını bypass edecek fx loop/preamp send-return olması gerekiyor. Eğer olmazsa kafa ile amfiyi bağlayamazsın. Aşağıdaki linkteki ürünü incele istersen. Daha düşük fiyatlı lambalı, harici hoparlör çıkışı olan ve emulated çıkışı olan küçük bir amfi. Youtube üzerinden ürünü inceleyebilirsin. Ama belirttiğin kafa amfiyi alacaksan 16 ohm'luk kabin de alman gerekecektir.

Blackstar HT-1 Combo Elektro Gitar Amfisi

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
    Initializing Tabs & loading Content...
    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
    X