Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Randall RX35DM Mi? Randall V2XNM Combo Amp Mı?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Randall RX35DM Mi? Randall V2XNM Combo Amp Mı?

Arkadaşlar Tarzım: Death Metal, Thrash Metal, Grindcore, Arada Mathcore, Endüstriyal vs... Bunlar gibi sert tarzlar...

Ekipmanlarım: Ibanez Prestige RG320FM Ya aslında yandan bakabilirsiniz...

Kamyon tonlar almak istiyorum ve bütçemde ancak bunlara yetebiliyor... Ve yalnızca Mydukkandan alışveriş yapabilirim(Uzun hikaye)... Sizce hangisini almalıyım? Farkları neler? Sırf Michael Amott Death yapıyor diye onun adı yazan amfiden aldırmayın bana
    O bildiğiniz gibi özel devreli sırf ona özel üretilen dış görünüşü V2 Ninjaya benzeyen ama devreleri farklı olan bir amfi kullanıyor... Neyse kısa keseyim...

RX35DM içinde 15 tane digital efect bulunduruyor ki iyi birşey...
    V2XNM de Grafik equ bulunuyor... bende equ yok gerçi 3 tanesi neyime yetecekse...
    Geri kalan özellikleri bana aynı gibi geldi sizce hangisini almalıyım...
    Evde çalıyorum genellikle grup elemanlarımız bahçemize gelir bahçede çalarız(Orman fonuyla Black Metalciler gibi)
    Kaliteli Distortion istiyorum...

Bu V2XNM nin URLSİ:

Buda RX35DM nin URLSİ:

(Bunlar dışında başka öneriniz var mı saygı duyarım) YARDIM EDİN LÜTFEN...
    Son güncelleyen Asinsan; 26-01-2010, 15:18.

line6 spider III 30 watt... 12'celestion hoparlör ve dünya kadar amfi modellemesi ile efekt var bünyesinde.. tamam randall v2xnm de iyidir ama spider III daha makul gibi sanki... seçim senin

Yorum

v2xnm sırf kabin olarak bile kullanılır üstelik üzerindeki eqda dar olsa bile işe yarar.Tonlarıda ben denedigim kadarıyla pek elektrik alamadım ama pedallar ile hele metal muff kullanıyorsan iyi sonuçlar alabilirsin ben olsam laney cub1o a bakardım all tube cayır cayır alet rx35 i zaten salla efekt mefekt...v2xnm in ise tek eksigi reverbünün olmaması

Yorum

dieducktick isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        line6 spider III 30 watt... 12'celestion hoparlör ve dünya kadar amfi modellemesi ile efekt var bünyesinde.. tamam randall v2xnm de iyidir ama spider III daha makul gibi sanki... seçim senin
        Maalesef Line 6 ların hepsini eledim... Nedenleri burada yazamayacağım kadar uzun tarzla alakalı... Line 6 da clean youtube dan izlediğim kadarıyla hafif delayli ve beğenmedim... Efektlere gelince Insane modu var normal olarak diğer modilationlar ise metal olarak sadece MESA Bugi(özür) var ve bence yetersiz... Yinede yorum için çook sağol dostum...

stormone isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        v2xnm sırf kabin olarak bile kullanılır üstelik üzerindeki eqda dar olsa bile işe yarar.Tonlarıda ben denedigim kadarıyla pek elektrik alamadım ama pedallar ile hele metal muff kullanıyorsan iyi sonuçlar alabilirsin ben olsam laney cub1o a bakardım all tube cayır cayır alet rx35 i zaten salla efekt mefekt...v2xnm in ise tek eksigi reverbünün olmaması

Madem senin kararınla RX35i çıkardım ve V2XNM ile Laney cub10 arasında çelişkiliyim... V2 de efectler yok mu yani digitalde olsa? Laney cub10 mydukkanda var mı ben göremedim ama oradan bulmam lazım...(başka bir yer önerirsen eğer).
        Ayrıca V2nin nesi kötüydü yani yapmacık mıydı gürültülü müydü? O laney cub10la istediğim sert tonları elde edebilirim değil mi yani?(ben bir araştırayım en iyisi)
        Yorumlar için çook sağolun dostlar...

Dostum şimdi youtubedan demolarını izledim bu ne böyle adam resmen blues yapıyor sen ne önerdin böyle? Ne yaptın sen?
        The CUB 10 is not just a bigger CUB 8 it is a totally different amplifier and comes from further along the evolutionary path of tube amp design. The CUB 10 i...

Kiko Loureiro diye bir adamla alakası var amfinin galiba ama tarzımla alakası yok... Lütfen açıklar mısın ben mi yanlışım?

Hala karar vermiş değilim arkadaşlar lütfen yardım edin!!!
        Son güncelleyen Asinsan; 27-01-2010, 15:09.

Yorum

bende line 6 spider IV 30 ve şu bahsettiğiniz randall lar arasındayım. randall kullanan birileri yardım edebilir mi tonları nasıl acaba ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
          X