Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitar setupımı değiştirmek istiyorum sizce bu nasıl ve önerileriniz var mı ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Gitar setupımı değiştirmek istiyorum sizce bu nasıl ve önerileriniz var mı ?

Arkadaşlar başlıktan anlaşılacağı gibi uzun süre düşündüm forumlarda dolaştım ve yeni setupım için fikirler edindim. Ama bazı yerlerde kararsız kaldım. Bütçem 5500 TL maksimum. Tarzım daha çok hard rock ile rock arasında metalle pek işim olmaz ara sıra Blues da çalarım.
    Benim setup düşüncem şöyle:
    Gibson SG standard
    Fender Blues junior
    Jim dunlop cry baby GCB-95
    İbanes TS 808
    Ama bazılarında kararsız kaldım mesela bana iyi bilen bir arkadaşım orange tiny terror 15W combo önerdi biriside Marshall MA50C ile güzel hard rock çalarsın iyi gider diyor. Yani bu 3 amfi arasında kaldım.
    Gitar olarak gibson sg almayı düşünüyorum ama gözüm fender american da kaldı. İkiside çok iyi gitar sizce benim tarzım için hangisi daha iyi olur ?
    Pedalıda Blues juniorun overdrive ı pek iyi değil TS808 de uzun süredir düşündüğüm bir pedal.
    Wah pedalı olarakda cry baby seçtim.
    Evet sonuç olarak önerileriniz varmı ya da bunlardan hangilerini seçmeliyim ?

amfiye altenatif olarak blackstar ht-20yi de düşünebilirsin sg hardrock ve blues için birebir eğer fender düşünüyorsan h-s-s dizilimli alabilirsin. eğer bu iki marka dışında öneri istersen prs gitarları şiddetle öneririm. blackstar amfi iyi olacağı için drive pedalı almana gerek kalmayacak

Yorum

Hmm blackstar'ın clean tonu pek içime sinmedi... Başka önerin var mı? 2. el çok güzel bir Fender H-S-S buldum onu alcam az kullanılmış o yüzden sg den vazgeçtim. Başka amfi önerin varmı ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X