Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bypass switch

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bypass switch

arkadaslar ankarada oturuyorum ben bu bypass switchi nerden bulacagım satan varmı allah rızası için biri ayrdım etsinn...

ya kardesim inan konya sokakta bir kaç yere sordum bypass switch diye kimse bilmiyor bunun adımı değişik pedal yapıcas switchsiz olurmu bir yardım edin ne olur adres bilen varsa cok daha işime gelir... teşekkürler simdiden...

Yorum

Şİmdi Bypass switchten kastın orjinal pedallarda kullanılan DPDT swtichler ise onları Türkiyede bulman zor. Ha mesela ben onların yerine plastik TUNIK LK102 D kullanıyorum. Gayet de iyi oluyor.

Yorum

üstadım çok sagolasın çok makbule geçti..

Yorum

üstadım en olmadı elektronikçilere basmalı 2 kanallı 2 konumlu swich diye söyleyin illa bi çeşidini çıkartır size

Yorum

millet buyurun türkiyede size dpdt foot switch ....
            arkadaşlar link:http://www.shakti-gitarelek.com/malzeme.htm
            arkadaşlar ben daha önce istanbuldan getirttim oldukça güzel eyer elinizde saglam bi ses devresi warsa almanızda fayda var ama güzel bi tonu olmayan devreniz için almayın derim biraz tuzlu

Yorum

Bende aradım biraz ama bulunması zor switch..Ben sansamp gt 2 yapdım.(Sorun yok tonları gayet güzel ve modlara göre oldukça sertleşiyo.Tavsiye ederim).Normal 2 anahtarı ters konumda birbirlerine yapıştırdım.İkisine birden basıyorum.Biri açılıp biri kapanıyo.Şunlardan bi tane bulsam daha mantıklı olur böyle uğraşmak gereksiz *****.Konya sokakda hiç sormadım inş. dediğiniz gibi vardır orda...

Düzenleyen - dream_theatre on 20/05/2008 16:03:24

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X