Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İbanez V72ece Mi V74ece Mi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İbanez V72ece Mi V74ece Mi

v74ece almak istiyorum kenarlarındaki beyaz şeritler beni mest etti diyebilirim. ama v72ece içinde klavyesi çok rahat deniliyor. klavye rahatlığı da benim için esastır. bu yüzden arada kaldım. v74ece nin klavyesi çok rahatsa v74ece alayım. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. teşekkürler...

Klavye rahatlığı kişiden kişiye,gitardan gitara değiştiği için iki gitarın da olduğu bir yere gidip denemenizi tavsiye ederim.

Yorum

bulunduğum şehirde imkanlar kısıtlı olduğu için deneyemiyorum malesef. klavye rahatlığı derken tellerin perdeye yakınlığı desek daha doğru olur

Yorum

sorun tel yüksekliği (action) ise o ayarlanabilir bir şey, hatta yeni gitar alınca bir luthiye'ye action tercihine göre sap ve entonasyon ayarı yaptırman en iyisi, böylelikle gitardan maksimum performansi alirsin.

Bu da bilgin olsun diye:
        Onun dışında değişik sap profilleri var, sapın kesitini düşün, kimi "V" şekline yakın, kimi "C" ye. Herkesin tercihi farklı olabilir. Büyük ihtimal bu iki modelin sap profilleri aynıdır ama özelliklerde yazmadığından tam emin değilim.
        selamlar..

Yorum

anladım çok teşekkür ederim

Yorum

Ben v 72 kullanan birisi olarak diyebilirim ki çok başarılı bir klavyesi var mükemmel bir tona sahip fiyat aralığındaki gitarlara göre çok başarılı bir gitar ancak amfilikatöründe problem yaşadım iade etmek zorunda kaldım şimdi applause kullanıyorum eski gitarımı özlüyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X