Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Stagg

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Stagg

Arkadaşlar konularla alakası yok ama ben yeni başlıcam we gitar almayı düşünüyorum...Elektro we kaliteli uygun bişe...

S 302-BL STAGG ELEKTRO GİTAR su gitar hakkında bilgilendirirseniz sewinirim.iyi weya kötü!!!

Alder ağacı gövde ,gül ağacı klavye ,daha sert tonlar için dizayn edilmiş manyetik sistemi, pop soundtan heavy metale kadar geniş bir ton scalası , profesyonellerin tercihi strat kasa ,1 humbucker 2 single manyetik.

Fiyatı : 170 Usd

alma bence

Yorum

İcerige uygun baslik yazmadiginiz icin karne notunuz dusurulmustur.

Bilginize "Starman90"

Yorum

Alder ağacı gövde ,gül ağacı klavye ,daha sert tonlar için dizayn edilmiş manyetik sistemi, pop soundtan heavy metale kadar geniş bir ton scalası , profesyonellerin tercihi strat kasa ,1 humbucker 2 single manyetik.
        170 dolarlık gitar tercih eden profesyonel kim acaba merak ettim, ver 200 dolar Washburn filan al bari.

Yorum

daha sert tonlar için dizayn edilmiş manyetik sistemi neymiş merak ettim doğrusu 1 humbucker 2 single'sa bu olay,gitar hakkında bütün bildiklerimi gözden geçirmenin vakti gelmiştir

ayrıca böyle bir gitarla pop'tan heavy metal'e kadar alacağın geniş sound skalası en fazla kral tv rock müziği sound'u kadar olabilir

kısacası : kötü bir gitar

Yorum

*** amma üzerine gitmişiniz adamın ,sanki size satayim diyor gitari bin$ a
            +
            " , profesyonellerin tercihi strat kasa ," demiş, profesyönellerin tercihi stagg değil,...

arkadaş belli ki o yaziları açıklayıcı olsun diye internete baktığı yerden copy-paste etmiş,...

son olarak ben 2.el bak derim,...2.el cort falan iyi gidebilir o fiyatlara x6 falan belki,...

Yorum

tamm bunu almıcım peki....

CORT X-2 NASIL eğer bu da kötüyse bana 300 milyon u eçmicek şekilde kendi tecrübelerinize dayanarak güzel bir gitar söylerseniz sewinirim...

BİR DE BU ANFİ olayı canımı sıkıyor...bunu almazam...bu elektrolar başka yere bağlanmaz mı bilgisayar vcd falan ... neyse bu konu da bilgi werirseniz... sewinirim. çünkü zevkim elektro istedi..aslında en çok sewdiğim şey bilgisayarım dır ama gelişmek lazım.

ben kendim öğrenecem sizler sayesinde yardım bekliyorum!!!

Yorum

Washburn N1, $200 civarında sıfırı sanırım. Bende de var ama satmam, seviyorum keratayı, hem de ilk gitarım.

Yorum

cort x-2 güzel gitar hem fiyatıda seni aşmaz.amfi olayına gelince müzik setinin aux girişi veya pc nin line in ya da mic girişine bağlayabilirsin sonra fx box ile ayar yaparsın ama hiç birşey amfinin yerini tutmaz...

Yorum

Arkadaşlar, konu başlığı ile konu içeriği alakasız olduğundan ötürü konu kilitlenmiştir.

Bahsedilen konular daha önce forumda sayısız tartışılmıştır. Cort x2'nin ne kadar ünlü olduğunu biliyosunuz forumda, yukarıda arama motoru var, 3-5 kelime ile aradıklarınızı bulacaksınız...

Konu Kitlenmiştir

SAYGILAR

Yorum

Arkadaşlar Konu epey sapmış.Fakat Farkettim ki Stagg Elektro gitarlar hakkında konu başlığımız mevcut değil.
                      Bu sebeple kilit kaldırılmıştır.

Sadece Stagg Gitarlar ve tecrübesini edinen arkadaşlar konuya devam etsin..

Saygılar..

Yorum

çin ya da kore yapımı olası gerek dandik bir kopya alma arkadaşım bi washburn al daha iyi ya da bir fender squer al sonra modifi edersin iş görür

Yorum

Stagg s302-n modeli nas1l sizce?

Yorum

stagg l320-cs hakkında neler biliyosunuz adam 250 dollara bırakıyo

ne dersiniz

Yorum

başlık açsak stagg l serisi hakkında ne düşünüosunuz diye kilitlenir buraya yazsan cevap gelmez...
                              bende l350 ile l320cs araştırıyorum ama yok yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X