Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Schecter Blackjack ATX Solo-6 - LTD Deluxe EC-1000

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Schecter Blackjack ATX Solo-6 - LTD Deluxe EC-1000

arkadaşlar 4 yıldır elektro gitar çalıyorum ibanez ve cort la bugune kadar geldik şimdi.

beni uzun bir süre götürecek les paul kasa elektro gitar almak istiyorum. aldıgım gitarı en az 5 yıl kullanmayı düşünüyorum

kafa takılan iki model var biri pek tanınmayan ama aslında kaliteli ve fiyat perfonmans açısından oldukça iyi gitarlar üreten schester blackjack atx solo 6 var üzerinde symour ducan active blackuots aktif manyetikleri var. symour ducan manyetikler kendini ıspatlamıs manyetiklerdir fakat aktif versiyonunu ilk kez görüyorum ama çok kötü olacagını düşünmüyorum hatta yabancı formlarda oldukça met edilmektedir.

Schecter Blackjack ATX Solo-6 WSN - Aged White Elektro Gitar

diğer model ise.

LTD deluxe ec-1000 modeli var Ltd kendini kanıtlamıs bır marka esp nın alt markası fakat alt markası olupta orjınal markaya bu denlı yakın olan bır marka daha yok dıyebılırım Ltd ec 1000 ler esp eclipse ye oldukca yakın oldugu soylenıyor esp eclipse denemedım tam bir fikrim yok fakat kendini bu denli kanıtlamıs bır marka ve üst markası olan esp ye oldukca yakınmıs buda buyuk bır artı kazandırıyor fakat marka takıntısıda olmak ıstemıyorum Ltd alirsam ikinci el alacağım malumunuz türkiye'de Ltd almak zor dolar bu denli uçmuşken schester alırsam sıfır alacağım..

LTD Deluxe EC-1000 BLK Elektro Gitar

ikinci el LTD EC - 1000 ?

sıfır SCHECTER BLACKJACK ATX SOLO - 6 ?

ec1000 denemedim ama blackjack denedim.elinde dolgun böyle taş gibi bir gitar olduğunu hissettiriyor.yorumlarda dedikleri gibi emg ye göre daha tok ve daha hacimli bir tonu var manyetiklerin.ben schecteri almayı çok istemiştim fiyat 2000 liralara cıktı bir ara alamamıstım.başka gitara yöneldim.şimdi iştahım kabardı satıp acep bunu mu alsam diye.iki gitarıda beğenirim.ancak ec1000 i denemediğim için yorum yapamıycam.schecter benden tam not almıştı ayrıca blackout manyetikler iyidir.emg'ye rakiptir.karşılaştırmalara bakabilirsin youtube tan.haa bu arada çok temiz cleanler bekleme.ne kadar ayarlarsan ayarla hafif çatlak kirli alıyorsun cleanleri çıkışlarının yüksek olmasından dolayı.
    Son güncelleyen Darkness_Sea; 03-03-2012, 16:17.

Yorum

Darkness_Sea isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      ec1000 denemedim ama blackjack denedim.elinde dolgun böyle taş gibi bir gitar olduğunu hissettiriyor.yorumlarda dedikleri gibi emg ye göre daha tok ve daha hacimli bir tonu var manyetiklerin.ben schecteri almayı çok istemiştim fiyat 2000 liralara cıktı bir ara alamamıstım.başka gitara yöneldim.şimdi iştahım kabardı satıp acep bunu mu alsam diye.iki gitarıda beğenirim.ancak ec1000 i denemediğim için yorum yapamıycam.schecter benden tam not almıştı ayrıca blackout manyetikler iyidir.emg'ye rakiptir.karşılaştırmalara bakabilirsin youtube tan.haa bu arada çok temiz cleanler bekleme.ne kadar ayarlarsan ayarla hafif çatlak kirli alıyorsun cleanleri çıkışlarının yüksek olmasından dolayı.

hocam bende Ltd yi denedim schecter i denememiştim inş p.tesi günü dore müzük e gidip denemeyi planlıyorum. dediğin gibi manyetiklerin emg ye oranlı daha tok ve daha hacimli ses verdikleri herkesçe konusuluyor çok içime sindi şu anda bakalım p.tesi alabilirim inş

Yorum

şimdiden güle güle kullan hayırlı olsun diyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
        X