Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez EDR470EX

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ibanez EDR470EX

arkada?lar ben ibanez EDR470EX almak istiyorum..5 senedir gitar çalyyorum ama elektroya ba?layaly 1 sene oldu.?uan elimde castilla var.ibanezin S VEYA RG serisinide dü?ünüyorum.**** ba?ka markalarymy tercih edeyim?hertürlü önerinizi bekliyorum.kafam çok kary?ty!!

Gitara max ne kadar verebilirsin
    +
    Ne tür müzik çalyyorsn?

Yorum

Senin o castilla (kyrmyzyydy galiba) türünde olarak cort-x custom alabilirsin.
      700$ civarlarynda sanyrym.

Yorum

metallica
        cranberries tarzlarynda çalyyorum.2-1-2 manyetik gidermi bu tarzlara..??600 dolar civary verebilirim.x customla x 6nyn farky ne?birde her tarafta yazmy?lar x6da coil var fln diye..bu coil olayy ne arkada?lar??

Yorum

metallica
          cranberries tarzlarynda çalyyorum.2-1-2 manyetik gidermi bu tarzlara..??600 dolar civary verebilirim.x customla x 6nyn farky ne?birde her tarafta yazmy?lar x6da coil var fln diye..bu coil olayy ne arkada?lar??
          split coil özelli?i humbucker pickuplaryn manyeti?inin tekini devre dy?y byrakyp single coil soundu almaya yarar

Yorum

bende ibanez rg320 fm var bu tip bir gitar al bence.. ben cok memnunum (yanlis anlamayin satmiyorum) bilirsin ibanez tam solo tmak icin uretilmis bir gitar tavsiyem bu ustude olabilir ibanez olsunda) ayrica senin dedigin gitar sanirsam orjinal ibanez degil yan sanayii cunku ibanezlerde kulakta ibanezin yazdigi yerde birde celtik vardyr senin bahsettigin bu modelde yok belki yanlis biliyor olabilirim ama benim tahminimce yan sanayii galiba

Düzenleyen - petek on 02/07/2004 22:54:35

Yorum

cort x-custom saglam gitardyr ayryca bi x-9 un modifiyeli hali olan x-11 de cok iyidir ibanez
              grg270 dx gusel gitardyr ayny ser?den rg470 s serisinde ?imdi hatyrlamyom ama altyn renkle floyd rose u olan gitar cok iyidir boyle bu listye uzar gider!!!

Yorum

eger cok spesifik bir tarz istemiyorsun,her kaliteli gitarla her turde az cok uyum saglarsyn.
                cort x custom iyi bir gitar,cranberries calynyr yani.
                ayryca gorebildigin en sert gitarldan biri,bridgede s.d. invader takyly,acayip bir manyetiktir ama singlea dustugu anda clean tonlary cok leziz olur,ayny sekilde basswood body,oldukca sycak middy tonlar verir..tabii pahaly bir gitar..

Yorum

Floyd Rose nedir arkada?lar bu konularda çok bilgili de?ilimde ondan soruyorum...birde ?u tremolo kolunun öne do?ru de?ilde arkaya do?ru gideni oluyor sesi inceltiyor.onlara ne deniyor hangi gitarlarda bulunuyor??

Yorum

floyd rose tescilli bir e?ik sistemidir. üst e?ikte kilit(alyan ile sykylan), alt e?ikte ise alyana gerek duyulmadan ayarlanabilen 6 parçalyk köprü vardyr. ayryca ucuz modellerinde sadece geri tremolo(yani o bahsetti?iniz kolun sadece sesi kalynla?tyran versiyonu) vardyr. biraz daha paraya kyyarsanyz ileri tremolo da(sesi inceltebilir) ekleyebilirsiniz.

bu da üst e?ikteki kilidin resmi, bakyn bakalym kimin imzasy var...

Düzenleyen - fibonacci on 03/07/2004 17:15:23

Yorum

ibanezin S1675FM modelinde warmy bu sesi incelten tremolo burada d tuner o nedemek??

Yorum

cort x-custom saglam gitardyr ayryca bi x-9 un modifiyeli hali olan x-11 de cok iyidir ibanez
                        grg270 dx gusel gitardyr ayny ser?den rg470 s serisinde ?imdi hatyrlamyom ama altyn renkle floyd rose u olan gitar cok iyidir boyle bu listye uzar gider!!!
                        bu grg270 in fiyaty ne? Bilen var my?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                        X