Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez MTM-2 mi Ibanez RG08LTD mi?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

evet yukardan bakınca rahat rahat görülebilir bence işaretlerin üstte olması daha iyi.

Yorum

Sağolun...

Yorum

biras daha parayla 2 sinden daha kaliteli bir gitar bulabilirsin

Yorum

ben sana şöyle yardımcı olmaya çalışayım.. ben mtm2 kullanıyorum. evet tonları serttir metal gitarıdır ancak çok rahattır.. köprüsü de iyidir. sana tavsiye edebileceğim bir gitardır. rg08ltd hiç kullanmadım onun hakkında konuşmayayım ama ben sana mtm2'yi önerebilirim

Yorum

SonicSyndicate isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar bende 2 gitar arasındayım fakat mtm2'nin perdelerinde işaretleri yok klavyenin üstünde mi var yok yoksa?

Bana sorun olur gibime geliyor da
            hiçbir sorun olmaz.. klavyenin üstünde yok ama kenarlarında (beyaz şeritlerin olduğu yerde) noktacıklar halinde belirgin kafanda gitarın üstünde kaldığına göre rahatlıkla görebilirsin =)

Yorum

mtm2 de e akort sistemin de kullanıldıgında sap kırılıyormuş.Ne kadar doğru bu gitar sadece d drop we assagısında mı kullanılmalı ona göre bu gitarı satın alacagım bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum

mtm2 fabrikasyon drop d ve 0.11 telle geliyor, tam bir metal gitarı. manyetikleri v7 v8 ise aslında rgr08 e göre daha geniş ton aralığına sahip. rgr08 de seymour duncan blackouts varki emg81 le kapışır, belkide geçer metal müzikte. sap meselesine gelince bendeki mtm2 3 senelikti. 3 senedir sapta bir problem olmamış bundan sonra olurmu bilmiyorum ama gitarın yapısının (sabit floyd ve çift kilit) sapı zorladığı bir gerçek.
                Son güncelleyen radical; 20-04-2010, 00:13.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X