Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fender Stratocaster Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bolt on sapların aslında tona pek etkisi yoktur bir kısım varsa bile sapın ağacıyla alakalıdır klavyedeki incecik ağaç farkı çok da ayırt edilecek birşey değil.Ama maple ın daha parlak olduğu hislerine ben de çok kapıldım teorik olarak anlam veremesem de ard arda aynı kalitede aynı modelde 2 gitarı deneyince biraz fark ettiğini gördüm.
    çalım rahatlığına gelince, cilalı yüzey elbette daha az sürtünmeye sahip ama teri emecek yapısı yok rosewood ise daha fazla sürtünür ama teri emer bu tip ufak ayrımlar var tabi ama bence bir gitarist zımpara taşında bile çalar alıştıktan sonra.
    saygılar

Yorum

jackalkoray isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      bence bir gitarist zımpara taşında bile çalar alıştıktan sonra.
      evet çok doğru bencede. maple ya da rosewood arasında kalındığında konu rahatlık değil tona etkisi olmalı bencede...

ama görünüş olarak maple daha hoş ve klasik duruyo, babamın çok eksi strat tarzı kullanılmayan elektrosu var onun klavyeside maple çok hoş duruyo

Yorum

ya Fender American Deluxe stratocaster istıyorum avustralydan teyzem getiricek ama çokmu phalıdır ayıp olmasın ucuz da **** olsun hanı 500/600bilmdın650 tl acaba bu gitarın fıyatı bılen **** heavymetal için bana bu füyatlarda gitar önerebilecek olan warsa yardım etsın saygılar

Yorum

fender starotacaster

arkadaslar ben gitar alacagım ama kararsız kaldım...fender stratocaster dusunuyorum ama meksıka mı usa mı almalıyım??aralarındakı farklar nelerdır?????

birde jackson dusunuyorum...aban yardımcı olursanız cook sevınırm...tesekkurler sımdıden

Yorum

ben amerikadan 68 model fender stratocester aldm tonları mükemmel blues özellikle marshall amfiye takınca çok da guzel oluyor bu arada japon fender strat yerine mexico fender strat alsaydan **** her markanın strat kasası var diyen arkadas yanılıyo o markalarınki tamamen aynı strat kasa degildir squier markalarda aynıdır ve bunlarda By Fender yazar tamamen strat kasa fender ve squier da var kullanmaları için By fender yazmalı

Yorum

soloıst96 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              arkadaslar ben gitar alacagım ama kararsız kaldım...fender stratocaster dusunuyorum ama meksıka mı usa mı almalıyım??aralarındakı farklar nelerdır?????

birde jackson dusunuyorum...aban yardımcı olursanız cook sevınırm...tesekkurler sımdıden
              bence amerikan al malzemesi ve tonu daha iyidir ama daha pahalıdır

Yorum

Yardimci olurmusunuz ! ?

Önümüzdeki ay Fender Stratocaster alıcam...

Linki bu, ama anlayamadığım bir şey var, BU MODEL TÜRKİYE'YE YOLLANIYOR MU?

Lütfen cevaplayınız.

Yorum

Amerikadaki müzik marketler, distribütörlük anlaşmaları gereği, okyanusun öteki tarafına mal göndermiyorlar. (çoğu markayı, fender dahil).
                  Avrupayı deneyebilirsin, onlar Türkiyeye gönderiyor fakat gümrük problemi ile uğraşıyorsun. Ayrıca "free shipping" kampanyaları Türkiye için geçerli değil.

Yorum

http://www.sahibinden.com/fender_str...QQdisplayitem? bu gitar nasıl fiyatını hakediyormu birde orjinalmi ?

Yorum

grunge man isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      http://www.sahibinden.com/fender_str...QQdisplayitem? bu gitar nasıl fiyatını hakediyormu birde orjinalmi ?
                      Orjinal olup olmadığı konusunda linke bakarak fikir yürütemem ama fiyatı normaldir. Fender konusunda deneyimli arkadaşların varsa almaya beraber gidip deneyerek orjinal olup olmadığını anlayabilirsin. Ya da satıcıdan gitarın seri numarasını iste fendere mail at onlar sana yazacaklardır gitarın orjinal olup olmadığını.

Güzel gitarmış, umarım alır çalarsın doya doya

Yorum

sağol
                        arkadaki yayların olduğu kapak yok o sorun yaratmaz demi?

Yorum

grunge man isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          sağol
                          arkadaki yayların olduğu kapak yok o sorun yaratmaz demi?
                          Hayır, 3-5 TL lik bir kapak o olmaması veya olması bir değişiklik yapmaz.

Yorum

Dostum o çok ucuz bir parça. Bence bilinçli olarak çıkartılıp fotoğraf çekilmiş gitarın iç aksamını ve temizliği göstermek için. 2. el gitar satarken yapılır genelde öyle. Değilse de sana bir problem yaratmaz korkma

Yorum

saol bu gitar beni kaç sene idare eder (temiz bir kullanımda)

Yorum

Bu ne kadardır gitar çaldığın ile alakalı. Birde tarzının değişip değişmemesi ile. Ama tarzım sabit gitar istediğim bir gitar dersen seni en az 2 sene götürür. sonra bir manyetik modifiyesiyle birkaç sene daha götürebilir zaten fenderler durdukça güzelleşir ömür boyu da yetebilir sana. Tabi amerikan fender isteyeceksin bir gün eminim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X