Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vic

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Vic

Vic gitarlarını kullanan ve tecrübelerini bizlerle paylaşmak isteyenler buraya mesaj atarlarsa sevinirim.

Osman seni çağırıyorlar

Vic gitarlar izmirde Zafer abinin zamanında ürettiği gitarlardır hepsini kendi yapmamıştır yanında çalışan bir sürü usta vardır.

Vic lerin 100 ytl lik en ucuz gitarlarıda vardır bazı kişilere özel yapılan kaliteli gitarlarıda vardır.

Ynx özellikle denediğin bir vic var mı? Dediğim gibi çok kalitesiz de var çok kaliteli gitarlarıda.

Yorum

Ne kalite gitarlardır diye düşünüyoruz. Mesela yeni başlayacak elektrogitara hevesli arkadaşlara tavsiye edilebilecek Vic modelleri nelerdir? Hala üretiyorlar mı? Mydukkan da satılıyor mu satışını ayarlayabilir miyiz?

Yorum

Racsen, deneyimim olsaydı paylaşırdım

Evet, deneyen yok mu?

Yorum

timuçin şahin de çift klavyeli bir vic kullanıyor. tonları gayet güzel, gayet de iyi çalıyor kendisi.

onun gitarı çok kaliteli gerçekten. klavyelerin biri perdesiz diğeri perdeli.

Yorum

mydukkanda yokmuş baktım. Belirli bir üretimi var mı halen. Devam ediyorlarsa buradan anlaşma sağlayıp satış sağlanabilir.

Yorum

Vic şu anda kapandı ustalarıda ayrıldı.

Timuçin şahininkide özel yapım bir vic ,erkan sızarların elinden çıkmıştır denebilir.

Yorum

Kötü olmuş

Garanti reklam ve tanıtım eksikliğinden bu hale gelmiştir olay. Tekrar işbaşı yapmalarının bir yolu yok mu acaba. En azından bir gitar markamız varmış, onu kurtarabilseydik, yeniden canlandırabilseydik.

Buradan tanıtımı, reklamı, satışı yapılarak, yeni başlayacak arkadaşlara tavsiye ederek canlandırılamaz mı acaba yeniden

Yorum

Cort yerine vic önermeye başlamanın zamanı gelsin

Yorum

Osman seni çağırıyorlar

Vic gitarlar izmirde Zafer abinin zamanında ürettiği gitarlardır hepsini kendi yapmamıştır yanında çalışan bir sürü usta vardır.

Vic lerin 100 ytl lik en ucuz gitarlarıda vardır bazı kişilere özel yapılan kaliteli gitarlarıda vardır.

Ynx özellikle denediğin bir vic var mı? Dediğim gibi çok kalitesiz de var çok kaliteli gitarlarıda.
                    Bu oluşuma önayak olan yerli malları haftası forumu yazarına teşekkür ediyorum öncelikle. Bahsettiğin isimleri tanıyorsanı bana en azından msn lerini ulaştırabilirmisin ? Ben VIC in sermaye arttırımı ile ayağa kalkıp sonra da 4 nala gidebileceğine inanıyorum. İyi bir pazarlama tekniğine ihtiyaçları var sadece.

Lütfen bir kontak adres, bir telefon numarası ya da msn...

Yorum

hepinize söz bir sonraki elektro gitarım. eğer bulabilirsem vic olacak..

Yorum

Şahsen çaldım bir vic ama bayağı götü bir modeldi daha doğrusu belki iyi modeldi ancak kötü bakıldığından dolayı vahim durumdaydı ama şunu söyliyim o haliyle bile bence cortlardan stagglardan sx lerden çok daha iyi tonu vardı...

Yorum

Yahu baktık olmuyor, forum kanalıyla bir toplantı yapalım. Tanışalım. Luthier arkadaşların da katılımı ile yeni bir marka yapalım arkadaşlar. Hadi isterseniz bir de marka bulalım şimdiden. Muhabbet değil mi.

Meselaa ; Ottoman güzel bir marka olabilir

Gerçeğe giden yol hayallerden geçer...

Yorum

Ben her türlü reklam, grafik tasarım, banner, web site olayları ile destek olurum. Olur mu olur neden olmasın.

Direk fazla sermaye koyamam şu an için de hisseler üzerinden % ile çalışılır.

Vic'in numaralarına ulaşılabilir, önce onları deneyelim ama kapandığı için yeni bir isimle mi açmak gerekir yoksa yeniden Vic hayata döndürülebilir mi konuşmak lazım. İsimden öte adamlara ulaşıp anlaşabilmek önemli.

Yorum

Yani vic yerine vik olur hiç farketmez yerli malı kaliteli bir gitar olsun başka ne isteyelim Valla ben hiç sermaye koymam ama biten gitarları denetlerim ahhaha hayallere bak

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X