Duyuru

Collapse
No announcement yet.

iyi solak gitar onerileri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bende solagim ve solak gitar bulmak buyuk bir problem.
    Bir kere en sevdigin modelin solagini bulma garantisi yok,
    Genelde solak gitarlar en alt modellerde oluyor. Ust modellerde solak uretmiyorlar, cok fasist bir durum,
    Bazi markalarda orta iyi modellerde bazen solak uretimi olabiliyor, ayrica bu durumda stokla sinirli, buldun buldun, bittiyse gene yok.
    Tek care custom.

Yorum

katılıyorum kardeşim ah ahhh nerden solak olmuşuz

Yorum

Her şeye rağmen iyiki solağım diyorum. Bu arada gitarımın sol modelini alacağım. Sağ gitarda sol elim çok hızlı sağ elim yavaş kalıyor.

Yorum

arkadaşlar ltd ec-50 kullanan var mı aranızda??elimde cort g210d vardı onu sattım.şimdi sağlam bi gitar almak istiyorum.hem metal hem alternatif çalmak istiyorum. "LTD EC-50 LH BCH Elektro Gitar Solak" bu arkadaşlar.beni aydınlatırsanız sevinirim

Yorum

arkadaşlar 1.5 senedir akustik gitar çalıyorum, rock parçalarını kuru kuruyada olsa çalabiliyorumve yakın zamanda elektroya geçiş yapıcam. 500-600 liralık bir bütçem var ve en iyi şekilde yararlanmak istiyorum. ilk düşüğndüğüm modeller ibanez grg170dx ve cort x-6 oldu.. ancak birkaç arkadaşımdan ikisi içinde kötü duyumlar aldım. acaba bileniniz çalanınız varmıdır nasıldır gitarlar. aynı zamanda bütçemide düşünerek önerebileceğiniz başka gitarlar var mı? şimdiden teşekkürler.

Yorum

cort'un m600, x11 ve viva gold modellerini araştır derim.
              esp-ltd ve jackson'lar türkiyede pahalı olduğu için ibanez ya da cort almanı öneririm.

Yorum

voodoo kardeşim ibanez grg170dxlden vazgeçme ben bu gitarı mart gibi almıştım şu anda çok memnunum gerşi bassçıyım elektrodan çok anlamam ama geçen stüdyodaki cort x2yi çalınca farkettim ki cortun kalvyesinden bir bok olmaz benden acizane bir tavsiye...

Yorum

ltd ec50 solak nerde bulabilirim?

Yorum

dean razorback explosion un solak versiyonu çıktı buyrun alın aldırın .

Yorum

sabit köprülü ibanez grg 170 ten iyi
                      max 500 lira olan gitar var mıdır?

Yorum

Pek sanmıyorum.Ama cort'un modellerini bi araştırmak lazım varsa cort un vardır

Yorum

Heyy gidi günler. Teenage mutant ninja gitarist yıllar geride kalmış. Zamanında aldığım GRG170DXL 8. yaşına girmiş.
                          Bugün düzgün bir gitar alacağım artık dostlar. Soruyorum. Beni mantık yoluna kim yönlendirecek.

1-) Ibanez RG2550z
                          2-) Gibson Les Paul Traditional

Evet iki gitar arasında x2 den fazla fark var. O yüzden soruyorum. GRG170'ten sonra RG370 çok bir şey katmayacak bana. Ya J craft bir Iban alacağım (ki 2550 bu konuda tek yol gibi görünüyor)) ya da gitarların kutsal kasesi olan Gibson'a gideceğim. Acaba kaliteli bir Epiphone mu alsam ya da ?

Eğer Iban alırsam, eldeki gitarı satacağım. Eğer Les Paul alırsam eldekini tutacağım. İlk gözağırım ne de olsa.

Bu arada: Yeni başlaytacak arkadaşlar için

GRG170DXL parası için harika bir gitardır. 8 yıldır kullanıyorun ve beni hiç ama hiç bir zaman üzmedi. Lakin özel tavsiyem, mutlaka iyi bir amfi (15 lik bir marshall mesela) ve iyi bir prcessor ile (RP250-255 klasmanında) tavsiye ediyorum alacaklara. Yoksa tek başına bırakırsanız, zırıldayan bir bebek gibi kalır ortada.

Evet. Ben ne yapacağım şimdi dostlar ?

Gibson'a 6-7.000 TL basılır mı ?
                          Gibson yerine kötürüm kardeşi Epiphone alsam, aradaki 4.000 TL fiyat farkı ile neyi eksik almış oluyorum marka prestiji dışında ?

Yoksa Ibanez RG2550 ye mi gitmeli ? 2,500 civarı da bu.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X