Duyuru

Collapse
No announcement yet.

VIC Marka Elektro Gitarlar Hakkında

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

VIC Marka Elektro Gitarlar Hakkında

arkadaşlar VIC marka gitarlar hakkında bilgi verebilirmisiniz.

abi izmir e gel önüne gelen ilk gitar dükkanına dal kesin bulursun.garanti.vic ler fena gitar değildir özellikle de fiyat/performans olarak bayaa iidirler.yani o fiyata alabileceğin en ideal gitar diyebilirim.bir çok modeli var.çoğu ibanez rg serisi taklididir.eğer arasan explorer kasa olanlarını bile bulursun.yalnız gitar için yüzde yüz garanti veremem çünkü vic ler birbirini tutmuyo. sözgelimiaynı model iki vic in biri şahane diğeri ise berbat olabilir.bunu göz önünde bulundur.ve alırken iyice dene.en ince ayrınyısına kadar test et gitarı.şimdlik bu kadar.senin merak ettiğin bir şey warsa sor

Yorum

walla ben vic kullanicisi olaraktan sana bilgi verebilrim ama ne diyim ki?
      simdi arkadasin dedigi dogru fiyata gore performansi ii tabi hic bi zaman yuzlerce dolarlik gitarlarla karsilastiramazsin ama elektroya gecip de cat die deli gitar alan adam cok yoktur maddi acidan...
      benim vic esx modeli ibanez rg serisi kopyasi kasa fln ayni..
      klavye igrenc tahtasi adi ama caliniyo mu caliniyo???)
      ornek parcalarim var "Benim Grubum Benim Bestem" adli forumda ordaki bestelerin hepsi vic gitar ve digitech rp-3 ile yapilmistir bi fikir edinirsin!
      olmadi ozel msg at konusuruz!

Yorum

ben eskı bir vic çalışanıyım ama sıze yazacak bışey bulamıyorum ne yazıkkı neyse

Yorum

evet bahsedildiği gibi aynı seride bile farklar olabiliyo.ben biraz şanslıyıdm sanırım.bundan 6 yıl önce aldığım vic gitarımı hala severek çalarım.gerek tonu gerekse kasa ve klavye olarak sorun yaşamadım başlangıç zamanlarımda.hatta hala ilk günkü gibi duruyo.hiçbir sorunuda yok.sonuçta yerli üretim ve bir emek ürünü.özelllikle izmirde geçmiş yıllarda sert müzik yapmak isteyenler ve maddi olarakta idare edebilecek bir seviye olarak vic tercih edilirdi.çoğu konserlerde kullanılırdı.başlangıç için ideal bir gitardır.Almak isteyenler için bir şey diyemicem çünkü sanırım artık sıfır olarak pek bulunmuyo piyasada.ikinci el almak isteyenler varsa da iyice denemelerini tavsiye ederim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
          X