Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX15R Cızırtı sorunuu!! =(

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

king_mak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    usta bence onun sebebi (tabi bu cılama ses yuksekken yani çeyreği geçmişken oluyosa) başka odalarda olmadığını söylediğini göz önüne alarak söylüyorum
    odanda problem var odande yerle tam bitişik olmayan herhangi birşey sabit olmaya camlı eşlayalar filan bu benzeri sesslei yapar bendede aynı amfi var okulda bomba gibi ama yanımda evde vitrin olduğu için ondan cız sesi gelioyor bu dediğimi dikkate al bence
    bitişik olmayla bi alaka kuramadım??

Yorum

yani herhangi bir eşya yerinde sabit değil hani bazı masalar 4 ayaklılardan ayaklları kısa olan olur masa oynar
      aynı şekilde cam eşyalar tam yerinde değildir sabit değildir bunu kastediyorum

Yorum

bununla gürültünün ne ilgisi var?

Yorum

Konuyu açan kişi artık yorum yapmayı bırakmış, demekki çözüm bulmuş

Yorum

bu şekilde 10-15 lik amfilerde özellikle distortion da cızırtı olur bu normaldir Bende de 10 luk IBZ var.. Eve geldim bi denedim, dist. de çok cızırtı var..Sonra aldım bi Prosessor şimdi onun distoritionu kullanıyorum çok da memnunum.. Dikkat edersen gaini kısarsan cızırtı gider

Yorum

arsenix isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              bu şekilde 10-15 lik amfilerde özellikle distortion da cızırtı olur bu normaldir Bende de 10 luk IBZ var.. Eve geldim bi denedim, dist. de çok cızırtı var..Sonra aldım bi Prosessor şimdi onun distoritionu kullanıyorum çok da memnunum.. Dikkat edersen gaini kısarsan cızırtı gider
              İyi bir jak'lada cızırtıda iyi şekilde kesilebilir.

Yorum

Valla bendeki problem jaktan ****.. Amfinin dist. den ama bilemem....

Yorum

arkadasım bir de kaliteli bi kablo almayı dene belki o zaman düzelir çünkü aynı sorunla bende karşılarştım ibanez bi anfim var kaliteli bi kablo alınca düzeldi

Yorum

arkadaşım kesinlikle manyetiklerden 4 kademeli manyetik ayar yaptığımız yer warya unuttum adını onu mesela 2 ye al ozman düzeliyo olmadı 3 e yani ondan kaynaklanıo

Yorum

git bak bakalım şofbeni açık unuttuğun ya da evin kapısını kitlemediğin için olabilir...

şahsımca azda olsa bu amfileri kendi başına ve gitarla verilen jacklar ile kullanırsan cızırtı olması normaldir...gitarın tone ayarından tonu pesleşltirirsen cızırtı azalır,tizleştirirsen artar...amfi içinde aynısı geçerli mi bilmiyorum...diğerlerinin yanına ek olarak bunu söyleyeyim dedim..

Yorum

ben gitardan amfiden pek anlamam ama bende ibanez tbx15r aldım distortion da sorun yok ama channel i değistiriyorum normale getiriyorum garip cızırtılı bi ses geliyor buna bi çözüm bulmalıyım öneriniz varsa lütfen paylaşın :S

Yorum

Arkadaşlar bu sorun bede de var ama benimki cep amfisi pil ile çalısıyor. Güzelce çalışıyordum drive arttirim dedim biraz. arttırdım. ve baktım ses gelmiyor. sonra cızırtı gelmeye basladı. jack cıkardım. hala amfiden cızırtı geliyordu sizce nedendir?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X