Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX150R?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez TBX150R?

arkadaşlar bu yaz amfimi deiştirmeyi düşünüyorum.pekçok amfiye baktım terciğim mg50dfx ti ama bu amfiyi görünce açıkcası biraz kafam karıştı.hem fiyatı düşük hemde 150 watt.bilen kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirseniz sevinirim

Düzenleyen - SeekAndDestroy on 06/02/2008 02:34:39

Soruna tam olarak bi cevap değil ama marshall kalitesini dünyaya kanıtlamış bir amfidir ve bazı markaların 50watt'lık amfilerini Marshall'ın 30watt'lıkları su gibi içer. Ayrıca bu işlerle ilgilenen bir arkadaşıma sordum bu 2 amfiyi, "Marshall'ı ne sandın, Ibanez amfimi ton yok onlarda (Ibanez'i kötülemiyor, Marshall'ın yanında ezik kaldığını söylüyor). Ama ikiside tüpsüz, ben Malmstein olsam ikiside amfi değil derdim" Umarım biraz olsun açıklayıcı olabilmişimdir..

Yorum

en iyisi senin denemen olucaktır ama 150w mı 50 w sonuçta watt önemli değil ohm önemli birde bence marshall fx leride varama ibanez in yeni amfileri var fx li filan onlara bakabilirsin

Yorum

meraba ibanez TBX150R amfim var satmayı düşünüyorum.. neredeyse sıfır.. toplamda 5saat bile çalınmadı..memnunum ama paraya ihtiyacım var.. düşünürseniz adresim turuncu_ve_berisi@hotmail.com

Yorum

meraba ibanez TBX150R amfim var satmayı düşünüyorum.. neredeyse sıfır.. toplamda 5saat bile çalınmadı..memnunum ama paraya ihtiyacım var.. düşünürseniz adresim turuncu_ve_berisi@hotmail.com
          Bunu ilan bölümüne yazarsan daha iyi olur kanımca

Yorum

İlk olarak studyoda hem marshall hemde ibanez tbx serisi amfi kullanan biri olarak size şunu söylemeliyim cd veya dfx ibanezin yanında atın gitsin beş para etmez.

Marshall dediğiniz amfiler (kalitesini konuştuğunuz) mg100dfx-kabin'den başlar.Ondan aşağısı ne clean nede overdrive rezalet bir tona sahipler.

Evde Ibanez tbx15 kullanıyorum 65liğinide kullandım.Ibanez ister clean olsun ister distortion mg30dfx,15cd-r v.b solda sıfır bırakır.Bi kere Marshall'ın bu düşük seviye amfilerinde acayip dandik bir gain var.

Sonuç olarak amacım Marka kötülemek değil arkadaşlar yanlış anlaşılmasın.Sadece bende bir öğrenciyim ve paranın hakkını vermediğini düşünüyorum.

Ha çalışma amfisi olarak alırsın pek birşey beklemessin ona saygı duyarım ama ton bekliyorsan mg30dfx,15cd-r bence iyi değiller...Ibanez bu konuda bi gömlek üstün.

Saygılar..

Yorum

o fiyat aralığında ibanez gerçekten iyi bir amfi ton yok diyen arkadaşın arkadaşına da güldüm buradan. gerçi bu kadar marshall düşmanı olmama rağmen evde amfi yok ve sadece marshall bulabildim diye marshall alabilirim yorumlarımı yazarım alırsam

Yorum

Marshall mg serilerini kullananlar fazla memnun değil.Uzun süre çalanlar şiştiğini söylüyor.Bar programlarında bu yüzden soloya girip kendi çaldığını bile duyamadığını söyleyen arkadaşlarım var.Böyle duyumlar aldım yıllarını müzik hayatına adamış insanlardan ama bilmiyorum denemen en mantıklısı...

Yorum

Ben yanlış mı görüyorum yoksa burada marshall ın tüm amfilerinin çok iyi olduğunu falan mı yazmışlar? Kardeşim eğer gidip marshall JVM falan almıyorsan hiç bulaşma. 500 tane amfi var. Hiç memnun kalmazsın o alacağın amfiden. Marshall hiç bir şekilde kendi fiyatındaki diğer amfi markaları ile yarışamaz. Düşük modellerindeki kalitesi ortada hiç iyi değiller. Yüksek model bir marshalla vereceğin paraya da mesa boogie gibi efsane markaları da alabilirsin.

Yorum

http://www.mygitar.com/forum/forumdisplay.php?f=263 >>> yardımcı olur musunuz

Yorum

ben tbx150r kullanıyorum çok memnunum hertürlü tonu alabiliyorum distortionda, cob metallica guns and roses vb vb bu sölediğim gurupları dinlediysen tonlarını bilirsin zaten prametric mid ve hue olayı çok işe yarayan şeyler hue mashallda contour **** öyle birşey olduğunu sanıyorum ama parametric mid ayarlarsan çok iyi, clean tonlarına gelirsek biraz eksik gibi ama dist ******* rahatlıkla alabilirsin ama kendi preampsini kullanman gerek; pedal clean preampından geçtiği için problem olabilir nekadar ses çıkardığı konusuda ben apartmanda yaşıyorum ve milimetrik şekilde oynamak zorundayım umarım yardımcı olmuştur

Yorum

bende tbx65 wattlık var ve çok memnunum. 150 watt konserlik, evde çalınacak gibi değil. Ancak sorunun volümse 150lik Ibanez iyidir. Değilse marshall küçük wattlı bir MG de iyidir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X