Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX30R

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ibanez TBX30R

arkadaşlar bu amfiden alıyorum..kullanan varsa artıları neler,eksileri neler,nasıl birşey anlatırsanız sevinirim..teşekkürler..

bu amfi cok ovuldu. sanirsam hic pisman olmayacagin bi secim olacak. youtbe dan dinlemsitim ,cok super efeckler var ustunde. bende alacaktim aynisinda , bulamadigim icin alamamistim.

ayrica bende bu amfiyi kullanmayi cok istiyorum ,cok merak ediyorum

Yorum

bazıları ibanez amfi alma iyi değil filan dedi kıllandım..ama iyi bir şeye benziyor fiyatı da çok uygun..

Yorum

bakma sen bazialrina. bazilarinda marshall i begenmiyor ,bagzilarida line6 i begenmiyorr...... ohohoho. bitmez boyle. bazisi fenderi begenmiyor bazisi jakson u begenmiyor bazisi ibanezi begenmiyorr.....

Yorum

ben de alacaktım ama mydukkan bir süre temin edilemiyor dedi.

Yorum

geldi amfi..kurcalıyorum hala..ben beğendim şahsen..beklediğimden daha iyi efektleri..cleande de dist.te de sağlam tonlar veriyor..fiyatına göre iyi bir alet..marshall'a roland'a param yetmez diyorsanız öneririm; en az onlar kadar iyi..

Düzenleyen - roope on 18/12/2007 15:55:22

Düzenleyen - roope on 18/12/2007 20:51:39

Yorum

öncelikle amfide efek yok. özelliğide bu zaten analog olması. bu da ses kalitesini arttırıyor. bende de var marshallala ibanez arasında kalmıştım. dist. daha sağla marshalla göre. biraz kurcaladıktan sonra güzel tonlar veriyor

Düzenleyen - xxpanikaxx on 20/12/2007 22:26:28

Yorum

peki ibanezin 10g modeli nasıl? ev ortamı için yeterli mi? distortionu rock için yeterli mi?

Yorum

ibanezlerin dist. geyet sağlamdır eğer yeniysen 10 wattlıktan aldığın verim yeterlidir. ama biraz daha zorla kendini 15 tbx al derim. çok uzun süre idare eder seni

Düzenleyen - xxpanikaxx on 21/12/2007 22:40:20

Yorum

ben tbx 3or aldım arakadaşlar haftaya gelecek iyi yapmışmıyım neler beklemelm amfimden nerelerini bızıklamalıyım bu arada kullanan bi arkadaş eko ayarları virsede sevinirim

Yorum

iyi yapmışın kardeş..evde değilim şu an..evde olsaydım yardımcı olurdum..

Yorum

Ben Tbx15r kullanıyorum.Eğer apartmandan atılmayacağımı bilsem 150 watt alırım.4-4 lük bir amfi.Gözüm kapalı tavsiye ederim.

Yorum

ben tbx 3or aldım arakadaşlar haftaya gelecek iyi yapmışmıyım neler beklemelm amfimden nerelerini bızıklamalıyım bu arada kullanan bi arkadaş eko ayarları virsede sevinirim
                          http://www.ibanez.co.jp/world/product_news/pages/TBX/ bu siteye gir örnek eq ayarları var

Yorum

aaa iyi oldu sağol

Yorum

bende kullanıyorum yaklasık 2 3 aydır cok iyi bir amfi herkese tercıh ederım bekledıgımın fazlasını gordum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X