Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boston GF40 Amfi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Boston GF40 Amfi

arkadaşlar BOSTON GF40 amfi hakkında yorumlarınız nedir sıfırı 165 ytl özellikleride
    1- CONTROL : Micvolume , Gain , Drive Switch , Treble , Middle , Bass , Lenght , Depth , Volume
    2- EFFECT : Overdrive , Digital Reverb
    cevapları bekliyorum alayımmı sizce

NOTİGİTAL REVERB DENİLEN ŞEY NEDİR?

Düzenleyen - huzzik on 14/09/2006 09:07:14

Düzenleyen - KronikDeli on 14/09/2006 16:36:20

ya bende aynı celişkideyim.bi yardım???

Yorum

ya ben bi süre önce kullandım ama zaman geçtikce amfi zortluyor.yani nası diyim gain dene bşi kalmadı bende 6 ay sonra.sana önerim biraz daha biriktirip daha iyi amfi alman.

Yorum

bende de boston var ga-10 mu neydi sanırım pek kullanmıyorum idare eder pek kötü degil ama daha iyi bi amfi ile arasında fazla fiyat farkı oldugunu sanmıyorum biraz daha biriktirip daha iyi birsey alabilirsin

Yorum

ben 6 ay kullandım boston amfi.genel olarak fiyatına oranla idare edebilir.yani başlangıç için ideal sayılabilir.ama ben yinede daha iyi bir şey al derim.drive larını begenmezsin.reverb de derinlikdir.dinlemeden anlaman zor ama kısaca bu.

Yorum

arkadslar ne marka amfi alıym ben bass amfisi alıcam ve param 250 ytl acil almam lazm

Yorum

bizim ark.a aldık mütiş di valla boston 120 dolara .1reverb fln herşey vardı .**** behringer overdrive aldı ohh

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X