Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flamenco metodu hakkinda yardimci bir kaynak??

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Flamenco metodu hakkinda yardimci bir kaynak??

Merhaba arkadaslar.Ben aslinda yaklasik 9 yildir saz ve baglama caliyorum ve iki yildir klasik gitarla ugrasiyorum..Ama son zamanlarda Flamenco hastasi oldum ve ögrenmek istiyorum!!Forumlarda sikca okudum hep SEFA YEPREMIN kitabindan bahsedilmis cok iyi olduguna dair ama ben yurtdisindayim ve bu kitabi bulamiyorum..Bana yardimci olabilirmisiniz??veya onlina olaak sunabileceginiz baska yardimci bi kitap veya kaynak varmi??

yardimci olabilirseniz cok sevinicem!!

Mesaj,konuya uygun olmadığından silinmiştir[/color]

Düzenleyen - bsus4 on 29/01/2008 22:24:48

Yorum

sefa yepremin kitabını www.idefix.com adresinden temin edebilirsiniz.

Yorum

Murat işbilen holaflamenco metod kullanabilirsin bence yeni başlayanlar için uygun bir metod.

Yorum

Bende Hem Murat İşbilen'in Hola Flamenko hemde Safa Yeprem'in metodları mevcut. İnceleme imkanım da oldu. Gercekten güzel kitaplar. Özellikle flamenkoya yeni başlayacaklar için HOLA flamenkodaki Soleares falsetaları yeterli düzeyde. Kısacası Türkiyede piyasaki en iyi kitaplar diyebilirim..

Yorum

iyi günler kardeşim. ben 9 yıldır gitar ile uğraşıyorum. 4 yıldır da flamenko teknikleri üzerine çalışıyorum. Flamenko çalışmalarına Safa Yeprem'in kitabı sayesinde başladım. Zaten kendisinin de hayranı idim. Hala kitaba baktığım oluyor, yani yabana atılacak bir kitap değil bence. bütün eserler hem porte üzerinde hem de tab üzerinde betimlenmiş. Her şey gayet anlaşılır. Hem başlangıç hem de orta seviye için vazgeçilmeyecek bir kitap bence.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X