Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro akustikte kararsızım

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Elektro akustikte kararsızım

Arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir klasik gitar çalıyorum.Müziğe olan ilgim sayesinde kendimi çok olmasada geliştirdiğime inanıyorum.Klasik gitardan zevk alıyorum fakat ben daha çok duygusal parçalar ve rock türündeki parçaları çalmaktan hoşlanıyorum,bu nedenle arkadaşlarımın ve hocamın tavsiyesi üzerine elektro akustik almaya karar verdim.Bütçem sınırlı olduğu için ve gitarları gidip deneme imkanım olmadığı için hemen hemen bütün yorumları okudum fakat pek faydalanamadım.Bende ayrı bir konu açmak istedim.Bütçem 300-350 ytl civarında ''Ibanez AEG8E Elektro Akustik Gitar''http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=2630&gid=705
    Bu gitarın yorumlarını okudum ve iyi gibi görünüyor.Ama daha deneyimli kişilerinde yardımcı olacağını düşünüyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Benim de hedeflerimden birisi bu gitar ama biraz daha para bulabilirsen AEG10 al derim

Yorum

İşte herşey paraya bağlı bütçem elverse.Yinede teşşekkür ederim.

Düzenleyen - oguz374 on 01/08/2008 20:40:12

Yorum

evet biraz daha biriktirip AEG10 almanı öneriyorum ben de.çoğunu denedim bunun sesi gerçekten güzel ben de yakında almayı düşünüyorum...

Düzenleyen - basak on 05/08/2008 17:00:55

Yorum

Evet, AEG8E almak isteyen herkese önerilecek ilk şey biraz sabredip AEG10E almasıdır

Yorum

Arkadaşlar ailemi uzun ikna çabalamaları sonucunda aeg10e i almaya ikna ettim.Sipariş ettim,mydukkandan alacagım heyecanla beklıyorum

Düzenleyen - oguz374 on 09/08/2008 16:18:03

Yorum

Hadi bakalım güle güle kullan

Yorum

Saolasın

Yorum

ibanez iyidir pişman olmazsın

Yorum

ibanez aeg8e

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse