Duyuru

Collapse
No announcement yet.

guitar pro 6 gp dosyalarını açmama sorunu !

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arıza guitar pro 6 gp dosyalarını açmama sorunu !

sorun aşağıdaki gibidir teşekkürler

Şöle bir durum var sunları açıyor çalıştırıyor.

Fakat gp leri açamıyorum gp 5 de rahatlıkla açıyorum fakat 6 da açılmıyor..

açmak istediğin tabı C:\Program Files\Guitar Pro 6\Data\Templates klasörüne kopyala ama ben guitar pro 6dan nefret ettim hangi firma yeni versiyonunda eski tabları düzgün çalıştırmayan program yapar anlamam çalıştırıp kullanınca görürsün

Yorum

dostum gp6 içinde türkçe karakter bulunduran dosyaları açmıyor. yolun tamamı ingilizce karakter olucak mesela D:\gp tabları\asd.gp5 olursa calışmaz gp tabları değil tablari olacak yani açtığı dosya yolu türkçe karakter bulundurmayacak **** yukardaki arkadaşın dediği gibi açabilirsin (:

Yorum

Arkadaşlar siz gene yüklemişsiniz bende user id ve key id hatası veriyor banned falan çıkıyor hiç biryerde bulamadım user ve key id yardım eder misiniz :/

Yorum

endorama89 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar siz gene yüklemişsiniz bende user id ve key id hatası veriyor banned falan çıkıyor hiç biryerde bulamadım user ve key id yardım eder misiniz :/
          Satin almayi dene bir de. Sadece 60 dolar.

Yorum

direncan500 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            dostum gp6 içinde türkçe karakter bulunduran dosyaları açmıyor. yolun tamamı ingilizce karakter olucak mesela D:\gp tabları\asd.gp5 olursa calışmaz gp tabları değil tablari olacak yani açtığı dosya yolu türkçe karakter bulundurmayacak **** yukardaki arkadaşın dediği gibi açabilirsin (:
            kardeş çok soğal ya senin dediğin gibi yaptım oldu bayadır uğraşıyordum

Yorum

Ya benim tek sorunum gitar seslerini nasıl değiştirecez? örn. Distortion guitar sesi berbat...

Yorum

_BDrk_ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Ya benim tek sorunum gitar seslerini nasıl değiştirecez? örn. Distortion guitar sesi berbat...
                dostum solda amfi pedal gitar resimleri falan var ordan pedala bascaksın bir çok seçenek var ordan ayarlarsın

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X