Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Prosesör içeren setup'a amfi seçimi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Prosesör içeren setup'a amfi seçimi

Arkadaşlar merhaba,

Ev çalışmaları için amfi 10W veya 15W'lık bir amfi almayı düşünüyorum.
    Elimde Line 6 Floor POD Plus var, gerekli efektleri prosesörden alacağım için amfi seçiminde ucuza kaçmak (üzeindeki efekt ve overdrive'ın kalitesi) açısından doğru mudur?

Bu konudaki fikirleriniz nelerdir?

Ne kadar bütçen varsa ve ne kadar ciddi bir sound arıyorsan ona göre cevaplar değişir. Ancak başlagıç seviyesi olarak bir 15 wattlık amfiyle eğlenebilir ve güzel sesler çıkarabilirsin. Ben 15 wattlık Marshall MG de kullandım, 60 wattlık amfim de var, 100 wattlık kafa kabin JCM900 SLX de var. Hepsi de ayrı amaçlarla kullanılıyor ancak bir tüplü amfinin yerini tutan hiçbirşey olmadığı için JCM900 efsanedir.

Paran varsa ve meraklıysan tüplü amfi almalısın (Marshall 15watt Haze, Orange tiny terror vb.) wattaja bakma, evde bunların volümlerini açamazsın öyle 4-5 e bile. Maddi sıkıntı varsa 15 wattlık transistörlü bir amfi de gider ki POD ile seni tatmin eden bir çalım sunabilir.

Yorum

200 lira limitledim aslında amfi konusunu, "Vox Pathfinder 10" aslında diğer markaların 10 W'lık amfilerine göre daha çok öne çıkıyor.

Acaba bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı?
      **** başka önerisi olan?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...