Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bu Gerçek midir ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bu Gerçek midir ?

Dünyanın En Hızlı Gitaristi diye geçiyor video ismi fakat videoda bir hızlandırma hilesi varmıdır diye düşündüm fakat sağda saat var saniye kısmı normal gidiyor.İzleyecekler 12.25 e çekip izlesin.

Bu videoyu bende izlemiştim. Aynı düşünceye takıldım. Adamın kafası bazı yerlerde anormal bazı yerlerde normal hareket ediyor çözemedim .

Yorum

Ekranın solundaki kol da nedense hızlanıyor adamla beraber. Zaten bi'şey çaldığı da yok elemanın, elini vur tellere, gezin perdeler arası...

Yorum

Flight Of The Bumblebee çalıyor.Ben kendi saatimle karşılaştırdım pek fark göremedim fakat yine de bir şey var.Hız arttıkça elleri hızlanıyor fakat kafası niye hızlanıyor anlamadım.

Yorum

Her ne olursa olsun bu hızla hiçbir müzikal değeri olan sololar veya melodiler ortaya koyamaz.

Yorum

thebadseeds isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Ekranın solundaki kol da nedense hızlanıyor adamla beraber. Zaten bi'şey çaldığı da yok elemanın, elini vur tellere, gezin perdeler arası...
            Hahaha Soldaki kol herşeyi açıklıyor zaten

Yorum

Flight Of The Bumblebee midi olarak çalıyor.Altta cazır cuzur sesler var sadece.Hiç zannetmiyorum.

Yorum

thebadseeds isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Ekranın solunda nerede kol var neyin kolu göremedim ben .

Yorum

bu videodakide dünyanın en hızlısıymış , senin gösterdiğin gerçek bence bir numara yok

Yorum

Gerçek olduğunu sanmıyorum açıkcası ama eğer gerçekse bile bi anlamı yok çaldığının bence hız hiç birşey değil önemli olan duygu'dur onun için hız olayını hiç önemsememek en mantıklısıdır.

Yorum

Twilight_ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Gerçek olduğunu sanmıyorum açıkcası ama eğer gerçekse bile bi anlamı yok çaldığının bence hız hiç birşey değil önemli olan duygu'dur onun için hız olayını hiç önemsememek en mantıklısıdır.
                      katılmıyorum bence hız bir farktır sonuçta geliştiğini ifade eder , duygu zaten müziğin temeli ama herkes belli bir temponun altında duygusal solo atsa gına gelirdi bana

Yorum

Twilight_ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş o hesap seninki ! Yapamıyorsan bok atmıcan arkadaş 350 -400 metronomda çalanan bir şarkının duygusu olmasını beklemek ne kadar mantık.Ayrıca ben gözlemledim gerçek yani video zaman normal hızında gidiyor kafasınla yaptıgı hızlı hareketlerde kafayla metronom tutma ara sıra bende yapıyorum evde hem gaz veriyor hem metronomdan.

Yorum

Mynet linki veren arkadaşınki de gayet güzel bence adam hiç kasılmıyor gayet rahat Bence hızda önemli teknikte. Ben böyle çalabilir miyim tabi ki de hayır o kadar hızlı değilim. Ama bu video'da ki biraz garip geldi açıkçası sanki hızlandırma varmışta sağdaki saat programla konulmuş gibi. Ama gerçekten çalıyorsa tebrik etmek gerek. Ben bu kadar hızlı olan şeyleri pek sevmem birazda teknik olması gerekir. Petrucci mesela harika bana göre

Yorum

şu anda bu eleman en hızlı değil arkadaşlar üzgünüm (biz galiba hiç o hıza çıkamayız gerçi dediğiniz gibi müzikalite yok ama) tiago della vega ondan önceki rekortmendi şu anda 720 bpm (kendi deyimiyle absolut world record) o lider koltuğunda youtube'da kendi kanalından izleyebilirsiniz

Yorum

kesinlikle hikaye. belli bir yere kadar gayet güzel gidiyor sonra anormalleşiyor...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X