Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizce hangi prosesör'ü almalıyım ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Sizce hangi prosesör'ü almalıyım ?

Aklımdakiler ;
    -Line 6 POD XT Live
    -Line 6 POD X3 Live Guitar Multi Effects Pedal
    -Boss Me 70
    -**** sizin önerebeilceginiz prosesör olursa yorum bölümüne yazarsanız çok mutlu olurum . Metal tonları ve solo tonları iyi olabilecek bi prosesör olursa iyi olur .Fiyat sınırlaması 1000-1200 çivarı .Kafam çorba gibi oldu hangisini alayım diye ?

kardeşim bence Line 6 POD X3 Live al derim. ayrıca ses kartı olarak da kullanılabiliyor ev kaydı yapman içinde ideal olur bence boss me 70 i diğer iki prosesörle kıyaslama derim. iyidir ama diğerleri kadar değil.

Yorum

Merhaba arkadaşlar, benim ibanez grx40 gitarım ve marshall mg10 amfim var, prosesör almak istiyorum şimdi, ama alacağım prosesör, satın alacağım bir sonraki gitarlada uyumlu olabilcek kadar özellikli olsun istiyorum, yani bir dahaki gitar alışımda prosesörümüde değiştirmek zorunda olmak istemiyorum, sonraki alacağım gitar ise 1200-1500 arası bir şey olur, elimdeki gitar ve alacağım o tarz gitar için en uygun prosesör nedir ? ayrıca çalmak istediğim gruplar/şarkıcılar, scorpions, queen, aerosmith, gary moore, acdc ve hatta bazı pop şarkıcılarına cover fln, shakira gibi bütçem 500-650 civarı, tşk.ler şimdiden

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X