Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zoom G2.1Nu Guitar Multi Effects Pedal

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Alışveriş Zoom G2.1Nu Guitar Multi Effects Pedal

Arkadaşlar youtubeden izlediğim videolara göre sağlam bir pedal.
    Lamb Of God, Slipknot gibi grupların tonlarının aynıları var.
    Ne kadar doğru bilemiyorum ama.
    Birde Akif diye bir arkadaşım var pedala ton yükleyebileceğimi söyledi çok aklıma yattı. Boss AC-3 Almayı düşünüyordum fakat bu prosesörde akustik efektininde olduğunu söyledi yoksada yüklersin internetten dedi. Biraz bilgilendirirmisiniz lütfen.

www.haax.se adresinden G2.1nu seç,tonları indirip USB kablosuyla cihaza at.

Yorum

Selam beyler.Bende bu prosesörü kullanıyorum.Çok memnunum.İlk prosesörüm olduğu için muhabbeti bunda öğrendim ama ton yüklemeyi bilmediğim için hep kulaktan tonlar ayarladım.Fiyatına göre en iyi ürün diyebilirim.Objektif olarak sorunalrınıda yazayım arkadaşları bilginlendirmek için.
      - Distortion tonlarında dip sesi var. ( noise gate özelliği sayesinde kesebiliyorsunuz ama gitarın sustaini 0'a iniyor)
      - Amfi simulatörü yok ( sahne sisteminde size 100 watlık amfi verirlerse tüm tonlarınız bozulur)

düşündümde onun dışında pedalda yok yok ve en iyi özelliği analog pedal gibi istediğiniz şekilde distorionu kısıp açabilir her türlü ayarını yapabilirsiniz son olarakta pedalın içinde bir çok markanın pedalları var içindekilerden örnek boss ds 1,overdrive ,tup scream vb ...

Yorum

Ben Zoom G2.1DM kullanıyorum çok memnunum hem evde hem stüdyoda.. Ayrıca kabin simulatörü de var arkadaşın bahsettiği sorun meydana gelmiyor. İçinde çokça pedal ve amfi simulatörü var. USB bağlantısıyla hem ton atıp düzenleyebilirsin hem de yanında gelen programla temiz kayıtlar alabilirsin.

Yorum

power_chord isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Ben Zoom G2.1DM kullanıyorum çok memnunum hem evde hem stüdyoda.. Ayrıca kabin simulatörü de var arkadaşın bahsettiği sorun meydana gelmiyor. İçinde çokça pedal ve amfi simulatörü var. USB bağlantısıyla hem ton atıp düzenleyebilirsin hem de yanında gelen programla temiz kayıtlar alabilirsin.
          Hocam merhaba ben de bu ürünün g2.1ma olan modelini almak istiyorum. Hakkında fazla bilgi bulamadım ama sitesinde yazdığına göre g2.1nu ile aynı temel özelliklere sahip sadece içindeki presetler farklı. Michael Amott signature modeli yani. Benim merak ettiğim şu: bu g2.1ma modelini alırsam g2.1nu için olan presetleri içine atabiliyor muyum? Siz g2.1dm'de denediniz mi bunu?

Yorum

Zoom G2.1MA Michael Amott Elektro Gitar Prosesörü için nasıl bir adaptör kullanıyorsunuz sıfır aldığımızda kutudan adaptör çıkarmı yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X