Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Line-6 Pod Xt live almak üzereyim

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Line-6 Pod Xt live almak üzereyim

Merhaba arkadaşlar Pod XT Live alacağım ama Boss'un GT-8 ve GT-10 uyla arasında kararsız kalıyorum sizce karşılaştırma yaparsak özellikle drive ve efektlerde hangi marka ve model daha başarılı?

Pod Xt Live o fiyat aralığında alabileceğin en iyi pedallardan biri.Eskiden Boss GT-10'um vardı.Drive ve efekt olarak hiç bir eksiklik hissetmedim.Mükemmel bir prosesör.Fakat taşıma zorluğu gibi nedenlerden satıp Pod Xt aldım.Küçücük aletle güzel mükemmel tonlar yakalayabiliyorum.Boss GT-10'u aratmıyor bana.Yani birde sen Pod XT Live almak istiyorsun daha üst bir model ve muhtemelen daha başarılı bir pedal.

Yorum

Xt live mı x3 live mı alacaksın ? Çünkü arasında dağlar kadar fark var, hatta sitede konusuda vardı. Benim görüşüm(ki bende x3 live kullanıcısıyım) X3 live kesinlikle Gt-10 dan daha iyi.

Yorum

Beautiful_Death isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Xt live mı x3 live mı alacaksın ? Çünkü arasında dağlar kadar fark var, hatta sitede konusuda vardı. Benim görüşüm(ki bende x3 live kullanıcısıyım) X3 live kesinlikle Gt-10 dan daha iyi.
        Pod XT Live aldım sence iyi bir seçimmi oldu benim için arasında X3 le arasında ne gibi farklar var?

Yorum

http://line6.com/podx3live/ Sayfanın en altında xt ile x3 live arasındaki farklar var. Bence iyi yapmamışsın almakla keşke x3 alsaydın.

Yorum

Baktım arkadaşım sağol sadece Loop özelliğinin olmayışı benim için kötü oldu diğer eksileri o kadar da gerekli değil benim için.

Yorum

amfi modellemelerini baz alırsak (-ki bu eksiklik kullanıcı tarzına göre eklentilerle giderilebiliyor. o kadar da büyük bir eksiklik değil yani
              bkz. metal pack) x3 live her haliyle 3 adım önde görünüyor..

vokalistler ve bass gitar kullanıcıları için bile bünyesinde güzellikler barındıran bir aletten bahsediyoruz beyler.
              Ama şu var ki ben her seferinde tekrar ediyorum bıkmadan;
              -ihtiyacınızı belirlemeden yapacağınız her alış veriş size mutsuzluk olarak geri dönecektir.

şimdi misal benim evimde çok şukela bir mikrofonum var böyle fantomlu falan, über güzellikte bir bass gitarım da var yarı perdesiz, eh aslen de elektro gitar kullanıcısıyım... ben gidip de xt live alırsam mağdur olur muyum? mutsuz olur muyum? evet! evet olurum... çünkü böyle bir ortamın ihtiyacı olan ürün xt live değil x3 live olacaktır.

ha ben sadece elektro gitar kullanıcısıyım ve ihtiyacım olan tek şey güzel modellemeleri/efektleri olan, sağlam ve kaliteli bir prosesör ise xt live benim için en güzel seçim olacaktır.

tüm bunların ışığında ise diyorum ki;
              -hayırlı olsun mahir_67 güzel kayıtlarını ve ürün hakkında detaylı bir tanıtım yazını bekliyoruz

sevgiler...

Yorum

dieducktick isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                amfi modellemelerini baz alırsak (-ki bu eksiklik kullanıcı tarzına göre eklentilerle giderilebiliyor. o kadar da büyük bir eksiklik değil yani
                bkz. metal pack) x3 live her haliyle 3 adım önde görünüyor..

vokalistler ve bass gitar kullanıcıları için bile bünyesinde güzellikler barındıran bir aletten bahsediyoruz beyler.
                Ama şu var ki ben her seferinde tekrar ediyorum bıkmadan;
                -ihtiyacınızı belirlemeden yapacağınız her alış veriş size mutsuzluk olarak geri dönecektir.

şimdi misal benim evimde çok şukela bir mikrofonum var böyle fantomlu falan, über güzellikte bir bass gitarım da var yarı perdesiz, eh aslen de elektro gitar kullanıcısıyım... ben gidip de xt live alırsam mağdur olur muyum? mutsuz olur muyum? evet! evet olurum... çünkü böyle bir ortamın ihtiyacı olan ürün xt live değil x3 live olacaktır.

ha ben sadece elektro gitar kullanıcısıyım ve ihtiyacım olan tek şey güzel modellemeleri/efektleri olan, sağlam ve kaliteli bir prosesör ise xt live benim için en güzel seçim olacaktır.

tüm bunların ışığında ise diyorum ki;
                -hayırlı olsun mahir_67 güzel kayıtlarını ve ürün hakkında detaylı bir tanıtım yazını bekliyoruz

sevgiler...

En kısa zamanda teşükkürler.

Yorum

mahir_67 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Merhaba arkadaşlar Pod XT Live alacağım ama Boss'un GT-8 ve GT-10 uyla arasında kararsız kalıyorum sizce karşılaştırma yaparsak özellikle drive ve efektlerde hangi marka ve model daha başarılı?
                  hocam lıve xt nın daha ıyı oldugunu soyluyorlar..

hatta dusunursen bende sıfır kutusunda var 3 kere acılmıs. 700 lıra dusunuyorum

Yorum

elektrokopat isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    hocam lıve xt nın daha ıyı oldugunu soyluyorlar..

hatta dusunursen bende sıfır kutusunda var 3 kere acılmıs. 700 lıra dusunuyorum
                    Aldım demiş arkadaş

Hayırlı olsun bu arada.

Yorum

Ben de bir POD XT kullanicisi olarak memnun kalacagini dusunuyorum. Mikrofon modellerinin az olmasi kotu birsey (4 tane, 57 on, 57 off axis, 421 ve ne oldugu belirsiz bir condenser hehehe . 421'in tonlari diger mikrofonlari aratmiyor

Yorum

ne olduğu belli olmaz olur mu yahu neumann U 67 olur kendileri
                        kirli tonlarda kullanılırsa karamsar ve bass oranı yüksek sesler alınıyorken temiz tonlarda ise parlak ve dolgun sesler alabilmek mümkün kendisi ile...
                        hayır yani kullandım ordan biliyorum

Yorum

dieducktick isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          ne olduğu belli olmaz olur mu yahu neumann U 67 olur kendileri
                          kirli tonlarda kullanılırsa karamsar ve bass oranı yüksek sesler alınıyorken temiz tonlarda ise parlak ve dolgun sesler alabilmek mümkün kendisi ile...
                          hayır yani kullandım ordan biliyorum

Zaten bir göz kırpış var fark ettiysen

Yorum

Arkadaşlar ben bu aleti aldım daha yeni denemeye fırsatım oldu ve aletten hiçbir şekilde ses alamıyorum kafayı sıyırmak üzereyim.Açıyorum input output filan tamam ama anfiden en ufak bir cızırtı bile gelmiyor kullanan arkadaşlar yardım edebilirmi?Acaba bypass filanmı oldu hiçbi mantıklı açıklama bulamıyorum

Yorum

Kulaklıkla dener misin bir de?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse