Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boss Gt - 8 Alacağım. Merak Ettiğim Bi Kaç Şey Var

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Boss Gt - 8 Alacağım. Merak Ettiğim Bi Kaç Şey Var

selam
    Şu ana kadar hiç prosesör kullanmadım 2-3 yıldır pc de guitar rig programını kullanıyorum. aslında çok güzel ses alıyorum ama tapping yapılmıyor pc ye bağlayınca, ses alamıyorsunuz. etraftan aldığım duyumlara bakaraktan boss gt - 10 almayı düşünüyordum ama danıştığım biri boss gt - 8 in de çok iyi olduğunu bi arkadaşının temiz bi gt-8 sattığını söyledi ben de araştırmak istedim bu gt - 8 nasıl bir şeymiş, iyimiymiş diye.

Merak etiklerim

1.)Gt - 8 e bilgisayardan bi bağlantı kablosuyla preset atabiliyor muyuz? (Örneğin bullet for my valentine ın kullandıkları ayarı internetten bulup gt-8 e atabilir miyim?

2.)kullanan arkadaşlar varsa diğer prosesörlerle arasındaki fark ne? diğerlerinden daha iyi olmasını sağlayacak özellikleri ne? Ya da aynı paraya alabileceğin çok daha iyi prosesörler var dediğinişz bi model var mı?

3.)Temiz 2. elinin ortalama fiyatının oluru nedir sizce?

4.)kullanışlı mı?

5.)gt-8 alırken özellikle dikkat etmem gereken bir şey var mı? (mesela gt-8 lerin şurası bozulmuşsa filan adam olmaz parça da bulamazsın dediğiniz bi özelliği var mı)

6.)bozulursa tamir ettirmem kolay olur mu?
    ...

alacağım tavsiyeler önemli benim için, prosesör ilk alışım. ayrıca dikkat etmem gereken bi şey varsa söylerseniz sevinirim. yardımı dokunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Mesala dikkat etmen gereken birşey : Forumda arama yap sabit konusu var.

http://www.mygitar.com/forum/showthr...light=boss+gt8
    Son güncelleyen yutup123458; 12-06-2010, 22:20.

Yorum

http://www.mygitar.com/forum/showthr...light=boss+gt8

Ayrıca : bende kullanıyorum gayet memnunum.Pc ile arasına midi kablo bağlanı patch paylaşımı yapılabiliyor.Kullanımı bayağı zor 106 sayfa ingilizce kullanma klavuzu var.Ama çözdükten sonra çok rahatlıyorsun.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X