Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Overdrive Pedalı önerileri ?

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Overdrive Pedalı önerileri ?

arkadaşlar en iyi drive pedalı hangisidir? boss mu tube screamer serisi mi yoksa vs. ? bilen varsa yardımcı oluırsa sevinirim.

valla üstü kapalı olarak diyebilirizki en iyisi diye birşey yoktur heralde yapacağın tarza bağlı her markanın çok güzel overdriveları var

Yorum

doğru tarzı belirtmedim. metal tarzımız. dist. olarak metal master var . onu destekleyebilicek tarzda bi sağlam overdrive pedalı bildiğin varmı?

Yorum

valla birşey diyemedim se tam ne için istediğini ne olarak kullanacağını hang itonlardan hoşlandığını sadece overdrive kullandığında ne işe yaraması gerektiğini fiyat aralığını sert mi yumuşakmı dolgunmu sustainlimi? bak büssürü seçenek var hehe hangi marka tercih edeiyorsun mesela dimi bak büssürü soru buldum

Yorum

boost olarak mı kullanacaksın yoksa yumuşak sololarda falan feşman mı??

Yorum

ya arkadaşlar overdrive pedalı nedir? bu dediğiniz sustain? boost falan nedir?

Yorum

bildiğim kadadyla. sustain (ses uzaması). benim aradağım gerek sustain gerek soft solo gerek alt yapı. marka farketmez. boost ne demek bu arada?

Yorum

boost yükleme demek yani comprasör görevi gibi ama hafif faklılık veriyor ses nasıl yani.. çok sert bir pedalınız var çok güzel ritm tonları yazmışsınız ama sololarda cılız kalıyor bunu boost yaparak(bir overdrive pedalıyla) sesi genişletebilir istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Yorum

hmm. o zaman benim ihtiyacım olan şey de boost lu bir drive pedalı. ne önerirsin_?( bende mt master var dist. için. ) bi de boss od3 nasıl?

Yorum

Boss lara takılmayın arkadaşlar çok ön planda olduğu için boss çok konuşuluyor. Açıkcası şuanda MXR Dist+ muadili bir pedal yaptım ki orjinalinide kullanmışlığım var çok iyi gerçekten... Distortiona biraz daha yatkın olsada Ibanez Tube Screamer... Ya da yine MXR Z-44 pedalı zakk wyle diye geçiyor pedalın adı... Türkiyede kolay bulunabilen modeller bunlar yoksa daha overdrive lar var...

Yorum

dostum ben de screamer serisine baktım . kullanmışlıgım yok gerçi ama şimdi dist. metal pedal olunca daha kasmıyayım diyorum. boostu olan böyle solo da falan tatlı bi ton ayrıca diğer ritmde de iyi bir ton yazılabilicek bi pedal arıyorum . diğer dediğin marka model hiç bilmiyorum .

Yorum

ben ibanez ts leri tavsiye ederim...

Yorum

ts lerin tonu çok sert değilmi?

Yorum

ts lerin tonu çok sert değilmi?
                            değil hatta tsl9 daha yumuşak..pamuk gibi ama tuzlu
                            :d

Yorum

ya boss od 2 nasıl ? bi de bosst var mı ts lerde?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X