Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sert Trash Tonları Verebilecek Pedal Önerileriniz(Trash/Pantera Tarzı)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Sert Trash Tonları Verebilecek Pedal Önerileriniz(Trash/Pantera Tarzı)

Arkadaşlar merhaba.Ben Pantera soundlarında gitar çalmak istiyorum yani hem ritim atıp hemde solo atmak istiyorum ve de tabki distortion efekti sağlam bir pedal istiyorum.Ekipmanlarım Cort x6 ve Roland Micro Cube.Öncelikle gitarımı değiştirmek istedim ama pedal dizmemim daha iyi olacağını söylediler.Sizce hangi pedal bana uyar veya setupda dizmem gerekir mi ? Bir de bütçe olarak 250-300 civarı bütçem var ama eğer ki 100 lira daha ver cok daha kaliteli bir şey alırsın derseniz bütçeyi kasıp biraz da bekleyip daha pahalı bir şey alabilirim.Şimdiden teşekkürler

eğer pantera seviyorsan kesinlikle mxr dimebag dist. pedalı öneririm. ömürlük pedal.

Yorum

istersen bi prosesör al o paraya analog setup kurmak zor olcakdır

Yorum

300 liraya setup mı dizilir yahu. Hiç bakmadın sanırım analog pedal fiyatlarına. Adam akıllı 2 tane pedal alabilirsen kâr say. Ki roland micro cubenin üstünde bazı modellemeler var. O yüzden bir tane drive pedalı al yetinmeye bak. Pedal dizsen bile micro cube de o hazı alamayabilirsin.

Yorum

Bütçeyi kas,elindeki parayı ekle,micro cube'u da satıp elindeki parayla 2. el sağlam drive katı olan bir amfi al.

Yorum

aynen yanı hangı pedalı alsan bence hayal kırıklıgı olacak pantera tonu zor yani, dijital olarak belki yakın bsey bulursun ama tuşene oyuncak gibi gelir, hissiyatsız soğuk bir ton olur. Ev için amfinin verdiği drive ı hiç birşeye değişmem. Tabi rockn roll deseydin çok tatminkar pedallar olurdu ama bu tarz için amfi drive ı derim.

Yorum

bence ne alırsan al, temiz ikinci el al derim ben.
              çünkü tatmin olmayıp satmaya kalkarsan zararlı çıkabilirsin.
              boss md-2 mega distortion var ama sana uyar mı, tatmin eder mi bilmem dostum.

Yorum

Mxr FullBore Metal \m/

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse