Duyuru

Collapse
No announcement yet.

650 lira bütçe ile ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş 650 lira bütçe ile ?

Selam arkadaşlar.Mağlum yeni gitarı aldık sıra amfiye geldi para yeniden birikmeye başlıyor. 650 lira bütçe ile iyi metal soundları alabileceğim 0 veya 2. el amfi önerileriniz nelerdir? gerçekten amfi konusunda biraz cahilim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

roland cube kesinlikle .

Yorum

Sonradan setup dizmeyide düşünüyorum roland cube ın pedallarda iyi performans vermediğini duydum modellemeli bir amfi olduğu için.

Yorum

pedal dizceksen marshall 50 dfx falan bakabilirsin.

Yorum

Laney TFX2 nasıldır ? 2. el buldum birtane

Yorum

laneyler hakkında pek bilgim yok : (

Yorum

Bence 1. seçenek, 100 150 liraya iyi saglam bir kulaklık al. gerekirse 1-1.5 tl ye bir jack dönüştürücü al. Bir EHX-Metal Muff sana iyi olur, daha cok pedal gerekli, Boss-mt2(2. el al) seni doyurur gibime geliyor. Bir ekolayzer, bir reverb, bir delay al ucuzlardan işini görür.

2. seçenek al bir boss me-70 prosesör + ibanez10g işini görür. Diyeceksiniz kötü amfi prosesörü öldürdü ne anladık? Stüdyoda ya da konserde ortalama pedal/prosesörü olmayacak. Güzel bir prosesör ile milleti coşturabilecek

Yorum

Zaten bir metal muff ım var onu ses sistemine bağlıyorum ya düzgün bir amfi alıp uzuuun süre başka birşey almak istemiyorum yani böyle arada küçük konserlerde verebilecek bir amfi olmalı yani 35 watt ve üstü.(zaman ayırdığın için teşekkür ederim zerdia )

Yorum

Arkadaşım 65o ytl cebinde nakit olarak duruyorsa sana tavsiyem Zuhal müziğe gidip Hartke GT-100c 2x12 100 wattlık amfiyi denemendir. Geçenlerde gittik denedik arkadaşımla. Aletin preamp katında lambası var. İki kanallı. Cleanleri pedal ve gitara bağlı olarak tatlı tonlar verebilir ve overdrive ı da oldukça vahşi ve yırtıcı. Kamyon gibi değil testere gibi de değil tonu ama gayet yırtıcı. Sana tavsiyem gidip deneyip duyman ve görmen. İnan ki bugün ben amfi alacak olsam alternatiflerim arasına kesin koyardım bu amfiyi. Bu da link

http://www.amazon.com/Hartke-Gt100c-.../dp/B000JNDEEC
                  Zuhalin sitesinde de vardı galiba bu amp.

Yorum

Arkadasim AVT50 var SRV'de temiz cihaz son derece gittiğimde fiyatına bakmamıştım ama sitede 425$ yazıyor bence bütcene uygun ve gayet güzel bir amfi...

Yorum

canKUTTT:Bu amfiyi kesinlikle denemeliyim listeme ekliyeceğim.Ben bir daha çookk uzun zaman amfi almak istemiyorum biraz daha para koyup daha sağlam birşeyleremi bakmalı yoksa hartke beni uzun süre götürür mü ?
                      CooLye:Marshallar pek cazip gelmiyor bana ama yinede onuda denemek lazım

Yorum

Marshall ların mg serilerinden direk olarak uzak dur...avt ler bile belki düşünülebilir ki ona da dist pedalı bağlamak şart.

Hartke yi bir dene sen karar ver.650 ytl ye alınabilecek yarı lambalı iyi amfilerden biri. Hacimli bir sesi var. Palm mute yaparak power akor basıp palm mute sonunda sesin durmasıyla kazandığı hacmi duyabilirsin.

Yorum

Teşekkür ederim canKUTTT AVT 50 ile HARTKE yi deniyeceğim ikisinden biri olacak artık

Yorum

İkinci el Randall lar varsa onlara da bak. Belki temiz ve sağlam 50 watt ya da üstü bir Randall bulabilirsin. Umarım içine sinen bir amfi alırsın

Yorum

Ibanez Tone Blaster önerebilirim. 65W'ler hem konser hem stüdyo için ideal. Taşıması olay sadece.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X