Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitar Hardcase Uyumu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Gitar Hardcase Uyumu

Arkadaslar bir hardcase almayı düşünüyorum gitarım rg170 dierk bu gitarın mı hardcase i var yoksa her kardcase standart mı ? Çünkü gitar da degiştircem eninde sonunda o zaman yeni bir hardcase mi almak zorunda kalacagım ? Yani kısaca hardcase ler her gitara uyar mı ?

Ben almıştım elimde kaldı. Fender stratocaster için aldım, sonradan anladım amerikan fender girmiyor içine. Meksika strat için yapmışlar hardcase'i. Elimde kaldı, o günden beri içine kıyafet, eşya falan koyuyorum.

Yorum

thebadseeds isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Ben almıştım elimde kaldı. Fender stratocaster için aldım, sonradan anladım amerikan fender girmiyor içine. Meksika strat için yapmışlar hardcase'i. Elimde kaldı, o günden beri içine kıyafet, eşya falan koyuyorum.
      Hadi ya kötü olmuş neden satmıyosn ki satılır belki ? =) ben nasıl arıcam peki bunun hakkında fikrin var mı ? rg170 hardcase imi arıcam ?

Yorum

Ibanezlerin kasa genelde aynı sorun olmaz bende Rg 350 ex var case kullanıyorum tek sorun taşıma kas geliştirmek için bol bol case'le gez seyehatlar için bire bir , tavsiyem eğer gitar cok pahalı değilse alma derim , gittiğin yerde gitar marka modelini söyle **** gitarinla git gitar case'e uyuyomu kontrol et veya orada senin gitarın kasadan aynı olan bi gitarla dene .

Yorum

**** bazı case'ler genelde hepsine oluyu ama onlarda cok büyük oluyor . Gitarı değiştirdiğinde farklı kasa olursa mecbur değiştirmelisin .

Yorum

Ya aslında gitarıma hiç gerek yok gitar rg170 ama ben dışardan taşıdıgımın gitar olarak anlaşılmasını ya da omzuma asmak gibi şeyler istemiyorm kısacası o kılıf la o görüntüyü sevmiyorm gitar kötü diye de işte eninde sonunda alacağım gitara da uymasını istiyorm

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
            X