Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Zoom g9.2tt vs pod x3 live-gt 10

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• casedde
    replied
    yigit20 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    2. ellere bakın temiz bulursunuz çok dönüyor boşuna 0 larına para akıtmayın.
    Prosesörde 2. ele pek güvenmeyin. Elektronik alet olduğu için bir kullanım ömrü vardır ve daha kolay bozulur verdiğiniz parayla kalırsınız.Podların boş turuncu ekran sorunu zamanında bir çok kişinin başını ağrıtmıştır.Analog pedallarda 2. ele bakılabilir pek sorun çıkarmaz ama prosesör için onu diyemeyeceğim.

Yorum bırak:

• yigit20
    replied
    2. ellere bakın temiz bulursunuz çok dönüyor boşuna 0 larına para akıtmayın.

Yorum bırak:

• casedde
    replied
    Bende şu aralar zoom g9 ile ilgileniyorum. Şöyle söylüyeyim bunlar arasından gözüm kapalı pod x3 live ı alırım (1100 tl). Ama zoomun 800 tl nakitle 700 tl oluyor.Gerçi şu anda do re de 1000 tl yapmışlar ama Ben bursa da 800 tl ye satan yer biliyorum oradan zoom alıcak gibiyim. Çok konuştum da bence pod u gözün kapalı al pişman olmazsın. Forumlarda aranan bir prosesör

Yorum bırak:

• emirhan986
    replied
    yardımcı olacak yok mu?

Yorum bırak:

• emirhan986
    started a topic Alışveriş Zoom g9.2tt vs pod x3 live-gt 10

Zoom g9.2tt vs pod x3 live-gt 10

1-2 ay içersinde bu prosesörlerden birini alacağım fakat her birinin diğerine göre ağır basan yönleri var.Sert tonlar istiyorum fakat cleanler de iyi olmalı.Şimdilik zoom ideal görünüyor hem de diğerlerine göre daha uygun sizce hangi prosesörü seçmeliyim.İlk başlarda kesin zoom alırım diyordum ama bazı arkadaşlar zoom'un ses kalitesi iyi değil gibi yorumlarda bulundular.orta seviyede gitar çalıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşşekkürler.

Ha bir de zoom'un wah pedalı cidden çok mu kötü?Yorumlar o yönde.Gerçi proc.'ların wah pedalından en fazla ne beklenir ki.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X