Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kitap Almalıyım

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Alışveriş Kitap Almalıyım

sizce aşağıdaki kitaplardan hangisini almalıyım.

Richard Chapman-bütün yönleriyle gitarlar

bora ulusoy- solo gitar metodu

bora ulusoy- diziler ve arpejler

nurhan cangal-armoni

formda araştırdım ancak hangisini neden almam gerektiğini anlamadım.Bir de bunlar da tab lı bir şekilde anlatılmışmıdır?

bugün kadıköye seyhan müzikte müzik bölümünü keşfettim. ordakiler arasında parlıyordu resmen chapmanın kitabı.les paulün önsözü var. Kağıt kaliteli, ciltli, içinde 0bilgililer için falan gitar tanıtımıyla başlıyor sonra tab üzerinde herşeyi gösteriyor. son derece kaliteli bir kitap. Fakat bora ulusoyu öneriyorlar forumdan galiba o daha iyiymiş imkanın varsa bir bak ikisine de derim.

Yorum

Seviye nedir ? Ona göre tavsiye edelim. Eğer yeni başlıyorsan Bora Uslusoyun(solo gitar değil) yeni başlayanlar için gitar metodunu öneririm.

Yorum

Arkadaslar konu acılmısken bende yararlanayım istiyorum.
        internette arastırdım fakat başlangıç ve orta seviye elektro gitar metodu bulamadım. yardımcı olabilir misiniz? Lütfeeeen.. :rock: :gitar:
        Son güncelleyen ZexuiS; 08-09-2010, 02:05.

Yorum

seviyem parmaklarım iyi durumda akor kuluşları ve azcık nota bilgim var.dies bemol felan onları bilirim.

benim istediğim tab üzerinde gam armoni gibi bilgilerin hepsini bana kolay dilde verebilecek bir kitap.Aynı zamanda egzersizler ile bana yol çizsin isterim.egzersiz ayrı bir kitap olabilir .
          Son güncelleyen WapBoy; 08-09-2010, 01:47.

Yorum

ben richard chapman'ın kitabını almıştım, çok temel şeyler var yalnız kitap öyle güzel hazırlanmış ki insanın eline alıp bir anda bitiresi geliyor tavsiye ederim..

Nurhan cangal'ın kitabı içinse; eğer temel bazı bilgilerin eksikse pek faydalı olmayabilir, malum **** karmaşık bir kitap biraz daha ileri düzeye hitap ediyor gibi geldi bana

Yorum

Hazır konu varken bende buradan sorayım dedim.
              bora ulusoy- solo gitar metodunu önerirmisiniz yani anlatımı nasıl karmaşık mı? Seviyem ortanın üstü ancak uzun zamandır şarkı çalmak(aynı şarkıları)dışında bir şey yapamıyordum(malum yeni yıl yeni kitaplar falan derken param tükenmişti)sonunda biraz para toplayabildim ama malesef bildiğim bazı şeyleri unuttum pratiğim yok yani orta seviye diyin siz bana hangi kitabı önerirsiniz(Türkçe)

Yorum

ya bence olay şu bora uslusoyda alsanız, başka birşeyde alsanız oturup emek vererek çalışabilmek o alıştırmalara ben ilk başladığım zamanlar dışında hiç başaramadım şahsen : )

Yorum

_Çağıl isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Hazır konu varken bende buradan sorayım dedim.
                  bora ulusoy- solo gitar metodunu önerirmisiniz yani anlatımı nasıl karmaşık mı? Seviyem ortanın üstü ancak uzun zamandır şarkı çalmak(aynı şarkıları)dışında bir şey yapamıyordum(malum yeni yıl yeni kitaplar falan derken param tükenmişti)sonunda biraz para toplayabildim ama malesef bildiğim bazı şeyleri unuttum pratiğim yok yani orta seviye diyin siz bana hangi kitabı önerirsiniz(Türkçe)
                  Kitabı öneririm, bende uzun süre kullandım arada hala dönüp bakıyorum.

Anlatımı güzel, sade yalnız yazılarıda dikkatli okumak lazım. Epey açıklama var. Adam amma yazmış arkadaş mantığıyla direk çalışmalara dalınmaması lazım

Kitapta çok çok farklı birşey yok, daha çok popüler yabancı kaynakların ve gitaristlerin ürettikleri egzersizlerin değiştirilmiş versiyonları var ama derleme adına çok güzel. Üstelik Türkçe ve beraberinde CD'si var.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X