Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mydukkan

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Mydukkan

arkadaşlar mydukkandan alışveriş yapanınız varmı? gitarlar neden bukadar ucuz biraz yardımcı olursanız sevinirim .. müşteri hizmetleri cevap vermedi de

Düzenleyen - KronikDeli on 19/01/2006 22:46:25

Cort X2 aldım. Askı, devre kesici kablo, bikaç tel takımı ve gelince boss gt8 alıcam umarım. Şaşırdım açıkcası böyle bir soru görünce, nerede yaşadığını bilmiyorum ama Istanbul'da yaşasan, Tünel'e gidip pazarlık yapsan, 2.el olmadığı sürece zaten mydukkan dan ucuza alamazsın. Kazıklama, çalıntı ürün falan satmıyorlar yani, faturalı, garantili ürün satıyorlar. Ayrıca mydukkan'ın sahibi de MyGitar'ın kurucusu Selçuk Uzunhasanoğlu'dur, gayet güvenilir bir insan ve en önemlisi iyi bir gitar hocasıdır.

Kolay gelsin

Yorum

Bende takım tel için orayı öneririm sorunsuz üstelik oldukça ucuz piyasaya göre.

Yorum

gözüm kapalı güvenebileceğim bir kişi ( Selçuk Uzunhasanoğlu ) ... ve alışverişlerin için şiddetle tavsiye ederim mydukkan.com 'u , içinde hiçbir kuşku olmasın... ben sürekli oradan alışveriş ediorum

Yorum

Boss DR-880
          Marshall MG-30DFX
          Cort X-TH
          Cort Neil Zaza
          tel, pena vs vs

aldım, binlerce dolar eder toplam daha ne diyeyim.

Hocam diye söylemiyorum, Tünele gidip kazıklanacağıma 40 kere gider mydukkan'dan alırım.

Yorum

sağolun arkadaşlar
            teşekkurler

Yorum

Bende toplam 3.500YTL lik alışveriş yaptım.Amfisinden gitarına; kılıfına jackına.Hiçbir sorun yaşanmadı.2 Gün sonra aletler elimdeydi.Gözün kapalı güvenebilirsin.Sonuçta Mydukkan & Mygitar yıllardır takıldığımız; Selçuk Uzunhasanoğlu hepimizin saygı duyduğu bir abimizdir...

Yorum

yukaridaki dusuncelere katilmakla birlikte, mydukkan ile ilgili (ve genel olarak internet alisverisi) guvenlik konusunda bir mesaj atmistim ama hangi basligin altinda hatirlamiyorum, hatirlayan bir arkadas baglanti verebilirse bu arkadasa da yardimci olur, fikir verir, icini rahatlatir falan.

ben de cok adette irili ufakli alisverisler yaptim.

Yorum

mydukkan dan online alışveriş haricinde, mydukkan 'ın merkezine ya da deposuna giderek ve deneyerek alma durumu olabiliyo mu? aynı model gitarlar bile farklılık gösterebiliyo şünkü

Yorum

Bende mesaj attım.Hemen ilgilendiler saolsunlar.Başka sitelere atıyordum birkaç gün sonra mesaj geliyordu.Marshall MG100DFX gelsin sipariş vericem bende inşallah.

Yorum

ben de burdan büssürü şey alacam yakında...
                      içimdeki soru işaretlerine su serptiniz...
                      valla artık burdan almam kesinleşti...
                      teşşekürler bu arada...

Yorum

2-3 mesaj once bahsettigim basligi bulabildin mi? o basligi okuyunca daha da rahat olur icin...

kolay gelsin

Yorum

içimi o kadar rahatladı ki dün akşam siparişimi verdim...
                          Selçuk bey bugün büyük ihtimal kargoya vereceklerini söyledi bana telefonla arayarak...
                          ya da yarın...
                          kargo sitesinde ise teslim süresi 24 saat yazıyor...
                          bugün verirlerse en geç perşembe günü alırım diye tahmin ediyorum ki bu gerçekten kısa bir süre...
                          yarın verseler de en geç cuma alırım. pek birşey değişmez...
                          neese ben burdan tekrar olarak Selçuk Bey'e Mydukkan'a teşekkür ediyorum...

Yorum

ben amasyadan bir gitar siparişi verdim ve ertesi gün elimdeydi. selçuk bey; telefonla konuşmalarımız olsun, alacağım ürünler hakkındaki yorumlar ve yardımlarıı olsun gayet değerli ve bilgili bir insana benziyor. ben hiç bilmediğim bir gitarı sırf ona güvenerek aldım ve çok memnunum. alış veriş konusunda, özellikle benim gibi müzük aletleri merkezlerine uzak olan birisi için mydukkan ı tek geçerim. kredi kartı konusundada hiç bir kaygınız olmasın! hatta şöyle bir şey yazmak istiyorum; alış verişten oakdar memnun kaldımki selçuk beyi arayıp 3 kez teşekkür ettim eheueheu. kesinlikle güvenilir bir yer ve kişi!

sevgiler...

Düzenleyen - crisis1th on 24/02/2006 13:21:23

Yorum

bu aralar mydukkanın tepki aldığını duydum...Selçuk Ağabey'i şikayet etmeyi falan düşünüolarmış sanırım,tünelde fln satıcılar rahatsızlarmış,piyasayı bu kadar düşürmesine tepkililermiş fln die duydum ama noolur bilmiorm...pek birşey olacağını sanmıorm,bence Selçuk Ağabey ucuz satmıo,diğerleri pahalı satıo...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X