Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Son olsun Temiz olsun

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Son olsun Temiz olsun

Herkeze selamlar. Arkadaşlar 2 senedir lag firmasının ürettiği t200d düz akustik modelını kullanmaktayım. Açıkçası ilk ashton'ımı satmadan önce çok aradım ve bu lag ın Güzel seagull ve yamaha.'ları bariz ezdiğini söyleyebilirim.Senelerde geçti tabi 2 sene sonunda okulumu bitirip iş sahibi olunca iştahım arttı ve artık el yapımı güzel bir alet almayı düşünüyorum.ve bütçem 4500 tl. Taylor'ın dn3 modelıne kafayı takmış durumdayım şu ara. Varmıdır tavsiyelerınız.

Bütçen Taylor ve Martin lerin orta seviye modellerine yetiyor. Bunlarda sorun yaşayacağını sanmam. DN3 sapele yan ve arkalarla maun tonuna yakın, gül tonu tercih edersen DN4 yan ve arkaları ovankol, güle yakın, bütçen yeter, Martin ve Taylor ların senin bütçedeki gitarlarında kalite kontrol sorunu olması çok zor ama yinede gitarları dene bence.

İkinci el düşünürsen 2010 Taylor 410 CE mi satmak zorundayım, ilgilenirsen daha fazla bilgi veririm.

selamlar..

Yorum

Aslında gönül ister ki arka ve yanlarda solid top gül lü bir gitar ama fiyatlar **** uçuyor. Lamine ve solid arasında sustain çok değişirmi 5000- 10000 gitarlar arasında.Gidip Hepsini denemekte mesele bulamıyorum.

Yorum

Lamine yan ve arkaların sustain i çok etkileyeceğini sanmam, asıl sorun sıcak ağaç tonunu lamine de alması zor. Üst seviye gitarlarda yanları lamine arkası masif gitarlar gördüm ama arka ve yanın tamamı lamine görmedim.
        Selamlar..

Yorum

Bilgilendirmen için teşekkür ederim.Çok yardımcı oldu

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri