Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Logo yarışması Finali

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Yarışma Logo yarışması Finali

Merhaba Arkadaşlar,

Site yöneticileri ile tekrar müzakere ederek kalan yedi çalışmayı, dörde indirmeye karar verdik.

Oylamanın, seçilecek olan ilk üç çalışmaya daha verimli bir şekilde yansıması için de bu kararı aldık.

Beklentilerimizin bu yönde olduğunu bilmenizi daha açık bir şekilde anlamanız için, bu sürpriz elemeyi hoş görmenizi umuyoruz...

Önümüzdeki hafta cumartesi günü (10.01.2009) oylama için son gündür. Yalnızca "Tam Üyelik" statüsündeki kişiler oylamaya katılabilir.

Çalışma yapan arkadaşlarımızın oy verememeleri durumunda, bizimle iletişime geçtikleri e-posta adresiyle tekrar iletişime geçmelerini istiyoruz. Bu arkadaşlarımızın oy kullanabilmeleri için, kendilerine, "Ara Üyelik" tanımlaması yapılacaktır.

Finale kalan, kalmayan tüm çalışma gönderen arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz...
    200
    [img]http://www.mygitar.com/harici_resimler/LF/Mygitar_Logo_Yarismasi_son_2.jpg[/img]
    23,50%
    47
    [img]http://www.mygitar.com/harici_resimler/LF/Mygitar_Logo_Yarismasi_son_4.gif[/img]
    27,50%
    55
    [img]http://www.mygitar.com/harici_resimler/LF/Mygitar_Logo_Yarismasi_son_5.jpg[/img]
    7,00%
    14
    [img]http://www.mygitar.com/harici_resimler/LF/Mygitar_Logo_Yarismasi_son_6.gif[/img]
    42,00%
    84

The poll is expired.

Geçen seferki anketin 3.cüsü iyiydi, alınmamasına üzüldüm. Çok hoşuma gitmişti benim.

Yorum

evet ben de katılıyorum 3. ve 7. çalışmaları beğenmiştim üzüldüm.... çalışanların emeğine sağlık...

Yorum

Evet ya.Bende ona oy vermiştim ama

Yorum

Çok akıllıca bir karar alınmış, bazı komşularım dikkatle hatırlamalılar ki mygitar bir gitar ve müzik sitesidir, sadece elektro gitar ya da rock müzik sitesi değil. Diğer logolar hernekadar güzel logolar olsalarda sitenin doğru karekterini yansıtmıyorlardı. Bu kalan logolara dikkat ederseniz hepsi de genel bir gitar sitesi görünümü vermekteler. Bunları dikate almak lazım. Yani öyle melekler kanatlar, efendim gotik tip fontlar olmaz sadece, tek bir yöne sıkıştırmamak lazım kendimizi. Ben bu sefer oy kullanmıyorum ve üyelere bırakıyorum ama en beğendiğim sadeliğiyle gözlere, lezzetiyle damaklara şenlik ettiren :P 2 numara. Gerçi sofra düzeni biraz bozuk olmuş ama neyse. 8 puan veriyorum.

Yorum

ben oyumu 4. çalışmaya verdim gözüme daha hoş göründü.

Yorum

Bende gitarlı olanı sevmiştim strattı neyse

Yorum

Bence dördüncü sıradaki logo tam olarak sitenin içeriğini yansıtır nitelikte. Birinci sıradaki de güzel ama araba şeklinde olduğu için bence kullanılmamalı. Sadece benim görüşüm... Hazrılayanların hepsinin ellerine sağlık...

Yorum

Oyumu 2.yeverdim. Hoş görünüyor bence. Ama 1.si de sadeliğinden dolayı güzel. 3.sü farklı ve güzel olmuş. Benim sıralamam 2-3-1-4.

Yorum

2. sade ve güzel ben beğendim oyumuda ona vericem.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Çok akıllıca bir karar alınmış, bazı komşularım dikkatle hatırlamalılar ki mygitar bir gitar ve müzik sitesidir, sadece elektro gitar ya da rock müzik sitesi değil. Diğer logolar hernekadar güzel logolar olsalarda sitenin doğru karekterini yansıtmıyorlardı. Bu kalan logolara dikkat ederseniz hepsi de genel bir gitar sitesi görünümü vermekteler. Bunları dikate almak lazım. Yani öyle melekler kanatlar, efendim gotik tip fontlar olmaz sadece, tek bir yöne sıkıştırmamak lazım kendimizi.
                      fazlasıyla katılıyorum
                      sonuçta logo dediğimiz direkt olarak aklımızda mygitarı uyandırmalı
                      Son güncelleyen lplplp; 06-01-2009, 19:30.

Yorum

kapri isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Bence dördüncü sıradaki logo tam olarak sitenin içeriğini yansıtır nitelikte. Birinci sıradaki de güzel ama araba şeklinde olduğu için bence kullanılmamalı. Sadece benim görüşüm... Hazrılayanların hepsinin ellerine sağlık...
                        Hocam beğeni düşüncene saygı duyuyorum 4.logo bencede güzel her biri gibi fakat 1.logoyu nasıl arabaya benzettin gercekten ilginç bir durum1. logoya biraz dikkatli bakarsan müzik ile ilgili daha çok şey göreceksin emin olabilirsin.Basit görümünün içersinde bircok mesaj saklı bir logo da olması gibi...Bu çalışmaları yapan tüm arkadaşları tebrik ederim.Favorim 1.

Yorum

bence 2. logo daha güzel sade ve hoş sitenin içeriğini en iyi o logo yansıtır bu benim düşüncem tabiki de logoları tasarlayan arkadaslarin ellerine sağlık

Yorum

benim favorim şu kanatlı gitardı... Aslında onu yapan kişi keşke onun akustik veya klasik gitarlı olanını da yapsaydı..
                            4.logoya oyumu verdim içlerinde ilginç ve güzel olan o,saptaki mydukkan yazısı niyese hoşuma gitti.

Yorum

Lord Sparhawk adlı administrator arkadaşımızdı sanırım dün buraya koyulan çalışmalarda melekli banner'ın siteyi rock tarzına soktuğunu ifade etmişti.

O halde burdaki " Logo " ların hepsi siteyi bir tarafa çekiyor. Görsel iletişim tasarımı okuyorum , ve logoya normal bir gözle bakmıyorum.

1. Logo : Oyumu ona verdim ama sırf janjanından. İyi göz boyuyor. Onun dışında ne müzik ile alakalı , ne gitar ile alakalı. Sitenin içeriği ile alakasız. My yazısının içinde alev var , yanındada gitar yazıyor. Ne anladım ? Aklımda ne bıraktı ? Unutulup gidebilicek bir logo. Tekrar söylüyorum oyumu janjanlı olduğu için verdim.

2. Logo : Lord Sparhawk'ın dün en çok beğendiklerinden biriydi sanırım. Bu logo tamamen klasik gitar kasası üzerinden prim yapmış. Elektrogitar Kasasına hiçmi hiç benzemiyor. Halbuki müzik yapılan bir sürü gitar çeşidi var. Benim gözümde ilk bakışta Klasik gitar kasasını canlandırdı. O halde bana göre zayıf kalıyor demektir.

3. Logo : Bir Pena Kutusu ve yanında Mygitar yazısı. Sadece ama üzerine gitseymiş arkadaş belkide siteye en uygun logo'yu tasarlarmış. Yarım kalmış gibi duruyor. Sanki söyleyecek bir çok şeyi varmış logo'nunda bir kaç eksik yüzünden susuyormuş gibi. Metalik Tonlardaki Font renginide sevmedim.

4. Logo : 4. Logo oyumu ona vermemiş olmama rağmen su anda yarışan en iyi logo. Umarım o kazanır. Ancak bu bazı kişilerin görüşüne göre siteyi başka yerlere çekicektir. Tıpkı melekli çalışma gibi. Elektrogitar ile benzerlik gösterdiği için.

O zaman burada her logo siteyi biryere çekiyor. Böyle oraya çekiyor buraya çekiyor diye düşünürsek hepsi yetersiz. Oyumu 1 numaraya sırf janjanından verdim. Çünkü hepsi biryere çekiyormuş ya.

O hiçbiryere çekmiyor. Umarım o kazanır , bizde logoya baktıkca mygitar'ı bizi otobüsle tatile götüren tur firması olarak hatırlarız önümüzdeki yıllarda.

4 olur umarım bu arada.
                              Son güncelleyen WhisKy; 06-01-2009, 21:24.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X