Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Satılık Cort x2,EVLK 4 gitar ve Ibanes IBZ15 GR Amfi /Ankara

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Satılık Satılık Cort x2,EVLK 4 gitar ve Ibanes IBZ15 GR Amfi /Ankara

Cort x2
    Gitarı alalı 2 yıl oldu, gitar az kullanılmıştır, yeni başlayanlar için uygundur. Sap ayarı düzgündür.
    İhtiyaçtan satıyorum. Gitarın sıfırdan hiçbir farkı yoktur fakat kenarında belli olmayacak
    bir boya çatlağı vardır. Sorunun çalışmasına veya sesine hiçbir etkisi yoktur. Çalınması rahattır
    her türlü müzik yapılabilir. Fiyatı 250 liradır. Sıfır fiyatı 440 ben 250'ye sayıroum. Pazarlıksızır.
    Ankara içi elden satabilrim. Diğer illerede kargoyla yollanabilir.
    EVLK 4

Gitarın sıfırdan bir farkı yoktur temizdir. 1 yıl kadar çaldım bıraktım. Floyd Rose tremolosu vadır.
    ve akort sorunu yoktur. Akort kaçırmaz. Ayarları tamdır. Rock-Metal her müziği çalabilirsiniz .
    genellikle sert tonlara uyum sağlar. EMG-HZ manyetikleri vardır. bu manyetikler genelde üst
    düzey gitarlarda bulunan bir manyetiktir. Kullanımı rahattır. Orta ve orta üsrt seviye kullanıcılar
    için uygundur ama yeni başlamak isteyen biride başlayabilir. Hiçbirboya çatlağı veya
    görsel kusur yoktur. Yanında aksesurları ile vereceğim:

- 1 Adet gitar standı
    - Ayak sehpası
    - Çeşitli penalar
    - 3m uzunluğunda gitar kablosu
    - Limon yağı
    - Tel sihirbazı

Gitarın fiyatı 500 tl Ankara içi elden,

Ibanes IBZ15 GR
    Amfi neredeyse hiç kullanılması. Ev içinde kullanılmıştır. Hiçbir sorunu yoktur. Ev içi veya
    ufak çaplı konserler için uygundur.Pedallara uyum sağlar. Clean tonları ve standart bir distortion tonu vardır.
    Fiyatı 150 TL'dir. Orijinali ise 260 TL'dir.
    Videosu : http://www.youtube.com/watch?v=2eUPL...ature=youtu.be
    İletişim = arcatera85@gmail.com
    05072222760 = mesaj atabilirsiniz.
    Son güncelleyen Arcatera; 05-08-2013, 14:25.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X