Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gitar Kursuna Dair Her Şey İçin RZ Sanat Ankara

Collapse
X
 
 • Filtre
 • Saat
 • Göster
Tümünü Sil
new posts

 • Özel Ders Gitar Kursuna Dair Her Şey İçin RZ Sanat Ankara

  Gitar Kursuna Dair Her Şey İçin RZ Sanat Ankara


  Gitar, günümüzde müzikle uğraşmak isteyen insanların ilk aklına gelen enstrüman. Hem kolay taşınması, hem her türlü müziğe eşlik edebilmesi hem de diğer enstrümanlara göre daha kolay ulaşılır olması nedeniyle müziğe başlangıç için neredeyse atılan ilk adım.
  Biz de RZ Sanat olarak Ankara’daki sanat merkezimizde insanların bu isteğinin farkında olarak alanında uzman
  eğitmenler eşliğinde haftanın 7 günü, her yaş grubuna uygun gitar derslerimizle sizlere hizmet veriyoruz. İster özel gitar dersi almak isteyin, isterseniz de gitar dersini sınıf dersi şeklinde arkadaşlarınızla birlikte devam ettirin RZ Sanat Ankara’da sizi gitarla buluşturmak için bekliyor.

  Disiplinli bir çalışma ile her türlü müzik aletini rahatlıkla çalabilirsiniz.
  RZ Sanat Ankara Gitar Kursunda gitara dair neler mi öğreneceksiniz?


  Ankara’daki Gitar Kursumuzda sizlere gitarın tüm alt dallarına dair eğitim vermekteyiz. Biliyorsunuz ki Klasik Gitar, Akustik Gitar, Elektro Gitar ve Bass gitar olarak sınıflandırılan enstrümanın her alt dalı kendine ait bir çalma tekniğine ve repertuvara sahiptir.
  Gitar Kursu


  Örneğin klasik gitar olarak tanımlanan boyutu, aslında pop gitar dersi ve klasik gitar dersi olarak iki alt dala daha ayrılır. Modern eserlerin icrasını hedefleyen pop gitar, klasik gitara göre biraz daha hızlı sonuç veriyor olsa da klasik gitar kursu çok daha kapsamlı bir akademik eğitimdir. Elektro gitar ve Bass gitar kursları ise neredeyse tamamen farklı programlar olarak addedilebilir ki, klasik gitardan ciddi şekilde ayrışıyor olsa da elektro gitar metodu ile pop gitar metodunun benzeşen noktaları söz konusudur.

  Hayallerinize Ulaşmak İçin Doğru Adımlar Atmalısınız.

  İster birebir ister sınıf dersi olsun RZ Sanat Gitar Kursu her bütçeye hitap eder niteliktedir. Tabi ki burada ara sokaklardaki küçük kurslardan, hayallerinizi ele alıp size hiçbir şey vermeyen merkezlerden bahsetmiyoruz. Tamamen profesyonel kadroları ile size öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi öğretebilecek kurslardan bahsediyoruz.
  RZ Sanat gibi böyle etkin ve başarılı bir kurs bulduğunuzda ilk yapmanız gereken sanat merkezini ve oradaki hocanızı tanımak. Size neler verebileceğini, beklentilerinizin ne kadarını karşılayabileceğini öğrenmek. Daha sonrasında ise “Ücretsiz Deneme Dersi” ile hoca ile aranızdaki uyuma bakmak.

  Bütün bunları yaptınız ve “Gitar Kursu” size hitap ediyor. İşte o zaman ikinci aşamaya geçmelisiniz. Peki nedir ikinci aşama? İkinci aşama size ve çalmak istediğiniz türe uygun bir gitar karar vermektir. Bundan sonrası için tek yapmanız gereken düzenli olarak derslere katılmak, etüt imkanlarından yararlanmak ve hayal ettiğiniz enstrümana hakim olmak için çalışmak.
  Hayal etmek herkes için vazgeçilmez bir durumdur. Fakat her zaman dediğimiz gibi hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için bir adım atmalıyız. RZ Sanat Ankara olarak size bu adımı atmanız için en uygun ve doğru yönlendirmeyi yapmak için Ankara’da sizleri bekliyor olacak.

  RZ SANAT MüZİK KURSU
  İletişim : 03124315011 - 05435058736

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X