Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Profesyonel Alternatif Grup

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Gruba Eleman Profesyonel Alternatif Grup

Arkadaşlar grup kurmayı planlıyorum, en az 1yılını enstrumanına vermiş arkadaşlar gerekiyor.

Ben ritm solo farketmez zaten ayırmayı da sevmem elektro çalıyorum aynı zamanda solağım. 2009'dan beri çalmaktayım.

Şimdi grup olayına gelirsek grupta toplam 5kişi olmak şartıyla 2elektro 1solist ya da elektro çalanlardan birisi solist olurum derse 4kişiye düşer, 1davul 1 bas gitar şeklinde olması yeterlidir. Gitar çalanlardan 2 kişi back vokal yapabilir.

Profesyonellik bunun neresinde diyeceksiniz şimdi oraya geleyim. Dediğim gibi 5 senedir çalıyorum kursa gittim eğitimlerimi aldım, el pratiklerimi geliştirdim vs daha sonra tüm ekipmanlarımı aldım. Zaten ufaktan başlıyarak buralara geldim yetmiyor yetmiyor diyerek )

Grup arkadaşlarımın elemanların en az 1yıl çalmış olmaları gerekiyor ama öyle değil 2 kere 5 kere eline alıp çalıp bak ben 1yıldır çalıyorum demesi ile olacak işler değil, adam çalıyor bakıyorsun kaç yıldır çalıyosun diyince 1 diyor şaşırıyorsun açıkcası deneyim gerekiyor fazlasıyla.

Ha birde alternatif diyorum üstüne basa basa çünkü sert müzik dinleyen yok açıkcası çok gözlemledim hani bu saatten sonra yaparız olur deyip gelmeyin. Bende 1adet american telecaster var yanına çift hambucker yakışmıyor.

Bu arada belirtmeye unuttum arkadaşlar şehir olayına gelirsek farketmez izmir ankara istanbul nerde olursanız olun grup kurmaya engel değil eğer profesyonel birşeyler yapılacaksa. yoksa hobi şeklinde düşünürseniz sorun tabiki. İstanbuldayım bende bu arada.

Özel mesaj ile geri dönebilirsiniz.

not: egosu tavanlarda olanlar uzak dursun.

özelden cep tel numarası gönderin size geri dönücem.
    Son güncelleyen staree; 09-09-2013, 09:38.

kimsenin müzik yapmaya niyeti yokmuş ben bunu anladım, kimse kusura bakmasın çoğu insan boş, sadece lafta iş yapmaya gelince kimse yanaşmıyor.

Yorum

özelden ulaşmaya çalıştım gönderemedim mesajı,hala bass,davul falan çıkmadı mı?
      Son güncelleyen atribu; 14-07-2013, 21:52.

Yorum

aktif aktif özel pm den yazın dönücem, zamanım yoktu bakamadım mesajlarınıza - arkadaşlar özelden cep tel numaranızı atın size geri dönülecektir.
        Son güncelleyen staree; 09-09-2013, 09:26.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X