Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Slash Solo Album

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Yeni Slash Solo Album

Guns N' Roses'in eski, Velvet Revolver'in hala gitaristi olan dünyaca ünlü gitarist Slash, solo albüm yayınlıyor. Velvet Revolver için bir yandan yeni vokalist aramaya devam eden Slash, öte yandan kendi adıyla çıkaracağı ilk solo albümünü tamamladı.

Slash albümde oldukça tanıdık isimlerle çalışmış. Efsane vokalist Ozzy Osbourne, Fergie bunlardan bazıları. En başarılı şarkı By the Sword olarak gözüküyor. İlk klibi çekilecek şarkının By the Sword olması bekleniyor.

Şarkı listesi ise şöyle:

01. Ghost (Ian Astbury featuring Izzy Stradlin)
    02. Beautiful Dangerous (Fergie)
    03. Nothing To Say (M Shadows of Avenged Sevenfold)
    04. Crucify The Dead (Ozzy Osbourne)
    05. Promise (Chris Cornell)
    06. By The Sword (Andrew Stockdale of Wolfmother)
    07. Doctor Alibi (Lemmy Kilmeister)
    08. Saint Is A Sinner Too (Rocco De Luca)
    09. Watch This (Dave Grohl/Duff McKagan)
    10. I Hold On (Kid Rock)
    11. Gotten (Adam Levine)
    12. We're All Gonna Die (Iggy Pop)
    13. Starlight (Myles Kennedy)

Alıntıdır:www.garaj.org
    Eklenmiş Dosyalar
    Son güncelleyen cguneri; 19-05-2010, 12:15.

By The Sword'un klibi için:

http://www.facebook.com/#!/video/vid...v=390146101131

Yorum

evet by the sword de başarılı olmuş bu adamı sevmem ama çalışını begeniyorum

Yorum

ogulcancirpan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        evet by the sword de başarılı olmuş bu adamı sevmem ama çalışını begeniyorum
        Slash'ı kim sevmez ya!!! Kişisel tabi... Evet, bizim yaşımızdayken gitarı derslerden daha mantıklı görüp 12 saat çalışmış günde... Sende 12 saat çalış sende böyle çalarsın . ehehehe

Yorum

Seventh Rua isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Slash'ı kim sevmez ya!!! Kişisel tabi... Evet, bizim yaşımızdayken gitarı derslerden daha mantıklı görüp 12 saat çalışmış günde... Sende 12 saat çalış sende böyle çalarsın . ehehehe
          Aynen ya Slash sevilmezmi

Yorum

Album gerçekten çok iyi. Son 1 aydır şarkıları bir bir çıkarmaya ve çalmaya başladım. Özellikle ghost, promise ve by the sword şarkılarının gitar soloları çok iyi düşünülmüş. Çalmak da büyük zevk. Keşke bi grup bulsam da beraber çalabilsek...

Yorum

bende Crucify the dead i beğendim Ozzy yine döktürmüş

Yorum

Tek kelimeyle mükemmel bir albüm olmuş, ben çok beğendim. Kendi blogumda da albüm hakkında biraz daha detaylı bilgiler verdim ve albümü dinlemeniz için bir player ekledim. Şurada yayınladım, isterseniz bakabilirsiniz;

http://www.harunturan.net/slash-yeni-solo-album.html

Yorum

Mükemmel bir albüm olmuş. Zaten Slash'ten beklenende buydu.

Yorum

Gerçekten çok güzel bi albüm olmuş. Fakat bence ilk klibi Doctor Alibi'ye çekseydi daha iyi olabilirdi.

Yorum

Slash haber baslığımdan alıntı yapayım:

Seventh Rua isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Rock'n roll ve gitar dendi mi akla ilk gelen isimlerden Slash, en nihayetinde solo albümünü yayınladı. Guns'n Roses'ın ardından Velvet Revolver ile müzikal çalışmalarına devam eden Slash, grubun yeni solist arayış dönemi içerisinde kişisel projelerine yöneldi. Ortaya çıkan sonuca baktığımızda da ne kadar doğru bir harekette bulunduğunu anlıyoruz. İlk solo albümünü yayınlamak için çok uzun bir süre bekleyen Slash, kendisinden beklenen albümün kat be katını sunuyor "Slash" ile. Bugüne kadar attığı rifflerle öncelikli olarak rockseverlerin ardından da müzikseverlerin hayranlığını kazanan efsane gitarist, albümü için müzik dünyasının en ünlü isimlerini bir araya getirdi. Rock vokalini ilk kez 'Paradise City' ile dinleme imkanı yakaladığımız Fergie'den Avenged Sevenfold'un frontman'i M.Shadows'a, ikonlar Iggy Pop'tan Ozzy Osbourne'a, Chris Cornell'dan Kid Rock'a birçok isim "Slash"ta mikrofon başına geçiyor ve ünlü gitaristin yarattığı melodilere ses veriyor. Dave Grohl ise 'Watch This'de baget sallıyor, Duff McKagan da diğer yandan basta kendisine eşlik ediyor. 14 şarkılık bir rock resitali sunan Slash, müzikal yeteneklerini sansürsüz bir şekilde gözler önüne seriyor. Albümden şu ya da bu şarkı diyemiyorsunuz. Çünkü Fergie vokalli 'Beautiful Dangerous' derken diğer yandan Lemmy Kilmisterlı 'Doctor Alibi' kendini gösteriyor ya da Adam Levine'ın vokaline emanet edilen 'Gotten' "Ben buradayım" diyor veya Andrew Stockdale (Wolfmother)'li 'By The Sword' (Bildiğiniz üzere albümün çıkış parçası). Siz en iyisi bu albümü alıp CD çalarınıza takın ve dinleyin, gerisini Slash ve arkadaşlarına bırakın.

Yorum

Harika albüm. Klibine rastladım ve ordan haberim oldu ilk hemen temin ettim bir şekilde ve mükemmele yakın bir albüm.

Yorum

İnanılmaz bir albüm. Slash bildiğimiz Slash. Ama Lemmy, Ozzy , Fergie döktürmüşler. Burada yok da Albüm'ün Amerika versiyonunda Paradise City var Bonus olarak, Fergie seslendiriyor.

Bana sorarsanız, Fergie'den inanılmaz bir Hard Rock - Rock'n'Roll solisti olur..

Yorum

Arkadaşlar Slash yaklaşık 1 ay önce bir albüm daha tanıttı.Bu sefer yeni şarkılar değil hiç kimsenin duymadığı önceden yapılmış ama albümlere koyulmamış,bir çok klibin kamera arkası vede özel bir pena ile poster veriyor.Bilgisi olan var mı ?

Yorum

harika bir albüm olmuş. vokalist seçimleri çok çok iyi. slash desen yine basit ve güzel şeyler yapmış. bu yönden slash'i çok seviyorum. kendini abartıyla göstermiyor. ne kadar basit olsa da inanılmaz şarkılar çıkarıyor. tabi şarkılara vokalistlerin katkıları azımsanamaz. ayrıca fergie'nin vokalinin rockla ne kadar güzel gittiği de ortaya çıkmış. muhteşem.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X