Duyuru

Collapse
No announcement yet.

metalist olmak?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ben bazen gothic takılıyorum adamlar bana tip tip bakıyor. ama normal takılırken metal dinlersen de zevki olmuyor bi dene bence

Yorum

Ben öyle giyimime fazla önem veren bir insan değilimdir.Özenmem kendime ne bulsam giyerim ama tabi aldığım elbiseler de sivri uçlu ayakkabılar mor gömlekler değil Bana da bazı arkadaşlarım yoldan geçerken "bak metal dinliyon gitar çalıyon ama bak herifin tipe bi böyle olamadın özentimisin insan metalci gibi giyinir" diyorlar.Bende bunu diyen arkadaşlarımın metalciliğin nasıl bir kavram olduğunu anlatmakla kendimi yormak yerine(anlamıcaklar abi denedim) ben türkücüyüm siz beni yanlış tanımışsınız diyorum...

Yorum

Arkadaşım şu çağda bana sanat ifade eden müzik türleri hernekadar dinlemesemde türkü musiki ve tabiki metal diğer türlere bakınca hiçbir sanat yok tamamen bilgisayar ortamında hazırlanmış müzikler (istisnalar hariç )metal bana göre en güzeli ve metal diyince giyim veya saç değil metal bir yaşam tarzı yaşam felsefesi evet metal dinleyenler biraz farlı görünüyor olabilir bende siyah giyinirim küpe takarım saçım uzun ama illaki böyle ***** diye birşeyde yok açıkcası bu bir düşünce ve başkaları inanmasada sen metal dinliyosun birileri reddedince dinlememiş olmuyosun sonuçta ama metali farklı görünmek ilgi çekmek için kullananlar var allah onları bizden korusun

Yorum

bana müzik manyaklığını çağrışdırıyo. ama illaki rock metal gruplarını dinleye dinleye onlarla içli dışlı sohbet muhabbet ede ede giyim tarzında gözle görrülür bi değişim olduğu söylenebilir.

Yorum

bildiğin popçu gibi giyiniyorum.(çevreden gelen yorumlar sonucu)Kot t-shirt falan işte ama metal dinliyorum

Yorum

Gerçektende bir ayrımcılık var kulağımdan kulaklığı çeken kimse hemen "hiç belli etmiyorsun biraz çeki düzene gir" gibisinden şeyler söylüyolar **** illa ki insanın dinlediği müziğe göre giyinmesi gerektiği gibi bi profil belirmiş insanların gözünde bi sıyrılıp her türe saygı gösterebilseler iyi olacak.

Yorum

şu durumda klasik müzik dinleyen biri de penguen gibi smokinle mi dolaşmalı? çok tartışmalı bir konu bu.

Yorum

evet kesinlikle katılıyorum müzik türleri üniformalandırılmamalı.yani metal dinliyosun diye yazın alnında siyah giymenin lüzumu yok kendine eziyet. ama siz sivri burunla mor gömlekle de gezmeyin tabi
                  özet:müzik türüyle giyim tarzı farklıdır.metal müzik dinliyorum diye vücudumda 10 kilo demir taşımak zorunda değilim.

Yorum

Kıyafetle müzik tarzı birleştirmek günlük hayatta aidiyetin ifadesini görselliğe çevirme isteğinden gelir. Aynı tarz müzik dinleyenler iletişimde konuşmadan ifade edilmek istendiğinde belli kıyafetlerle aynı ortamda sinerji yaratırlar ve psikolojik olarak bu hoş bir durum olabilir ve ortamda başka bir hava oluşur, normaldir. Ancak günlük hayatta zekası yetkin bir insanın bunu her an dile getirme ihtiyacı olmaması da normaldir. Kıyafeti beyaz gömlek siyah pantolon olsa da kulağında slayer olması yeter...

Yorum

kıçıma giydiğim donla metalci olcaksam boşver hiç metalci demesinler :P bana gerek de yok zaten ruh işi bu olay bence aklımda bir tip yerine kişilik oluştururum. budur olay!

Yorum

Metal dinlerim ama gömlek, t-shirt giyerim. Spor ayakkabı, istersem siyah pantolon istersem kot giyerim . Giyim ile müziği farklı yerlerde tutarım bu konuda..

Yorum

Benim aklımda hiç bir profil oluşmuyo çünkü çevremde metal dinleyen çok insan var ve hepsinin giyim tarzı , saçı, ayakkabıları, renkleri farklı.

Ama çok taslak bir şey söylemem gerekir hepimiz rahat insanlarız

Yorum

Bazıları işi abartıp pentagram dövmesi falan yaptırıyolar ama Allahtan çevremde böyle insanlar yok

Yorum

Metalist nasıl bir kavramdır ya da metalci, keşke biri bana bunu açıklasa

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X