Duyuru

Collapse
No announcement yet.

daft Punk Severleri alalım böyle

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

daft Punk Severleri alalım böyle

Arkadaşlar merhaba
    Daft Punk hakkında genel düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
    Ben elektronik - rock müziği canlı çalmayı çok istiyorum aslında Bu uğurda proje gruplarımız da oldu ve var da hala.Daft Punk a da özel bir yer verdik tabiki.
    Dinlemeyenler İzlemeyenler için:

ayrıca mutlaka dinlenilmesi gereken şarkıları:
    Something About Us
    Robot Rock
    ve videodaki Harder Better Faster

Yorum

reddiye isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar merhaba
      Daft Punk hakkında genel düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.
      Ben elektronik - rock müziği canlı çalmayı çok istiyorum aslında Bu uğurda proje gruplarımız da oldu ve var da hala.Daft Punk a da özel bir yer verdik tabiki.
      Dinlemeyenler İzlemeyenler için:
      Daft punk fanı değilim ama hayranıyım.Aslına bakarsan biraz garip olmuş yani biraz güzel biraz saçma

Yorum

bende elektro rock hayranıyım.
        daft punk ı da severim az çok

Yorum

bende hayranı sayılabilirim technologic ve around the world parcalarını bayagı bi severim dinlerim

Yorum

Daft Punk'ın Interstella 5555 diye bir filmi vardı.İzlemenizi tavsiye ederim

Yorum

reddiye linke koyduğun şarkı güzelmiş beğendim daft punk'u ilk defa duydum

Yorum

Severiz daft punk'ı iyidir de, son zamanlarda tron 2 filmini izleyip daft punk dinlemeye başlayan bir kesim olduğunu duydum; ne kadar doğrudur bilemicem.

Dafta gelene kadar kraftwerk severim. Hastasıyımdır.

lcd soundsystem, fisherspooner gibi elemanlar da bu türe saygılı davranıp seksenleri tekrar yaşatıyorlar bünyelere.

Yorum

Daft Punk candır kurbandır,ancak bu sene konserleri varmış Londra,Avustralya ve bir kaç ülke daha bu seneki ümitlerimde tükendi artık seneye gelmelerini bekliyorum her müziği ayrı güzel zaten instrella 5555 ile daha güzel çalışma ortaya çıkmıştı ama Tron için yaptıkları yaklaşık 20 tane şarkıyı pek beğenmedim sadece Derezzed güzel diğerleri... Ama neyse ne olursa olsun sonuna kadar dinlenebilecek bir grup.

Japonya'daki bu konseri de güzel.
                  Sevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X