Duyuru

Collapse
No announcement yet.

B.B.King

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

B.B.King

B.B.king o yaşına rağmen harika çalıo...sorum şu yaşlandıkca parmaklarda bi değişiklik olur mu arkadaşlar?B.B.king i örnek wermek istedim daha ne gitaristler var tabiki...

BB King! en sevdiğim blues gitaristlerinden biridir. "There is always one more time" albümünü mutlaka ama mutlaka bir kez olsun dinleyin derim.

yaşlandıkça kaslarda, reflekslerde olacak yavaşlamadan parmaklar da etkilenecektir tabii ki. ama değişiklikten kastın tam olarak nedir onu anlamadım.

Yorum

ama tecrubeyle verdigi duygu da artacaktir belki de.

bbking bazen gecislerde yalniz 2 hatta 1 notaya basar, ama oyle bir zamanda oyle bir basarki, sarkiya bir ruh verir, oyle degil mi?....

clapton'in 30larindaki calisiyla simdiki de cok farkli, tamam o kadar yaslanmadi belki ama, yine de yillarin getirdigi birseyler var sanirim...

Yorum

B.B. king kendi adına özel yapılmış gibsonuyla blues efsanesi

Bir otelin holünde gitar çalmak için o otelin toplam maliyetinin 3/4 ünü istediğini biliyormuydunuz

riding with the king i mutlaka dinleyin

Yorum

blues efsanesi tabiki

Yorum

göbekli amca

Yorum

işleyen demir pas tumaz arkadaşlar unutmayalım...

Düzenleyen - king of metal on 28/08/2006 19:36:46

Yorum

b.b.king in bu sene gelme ihtimali warmış sanıyorum bilen var mı ya da kesin bi bilginiz var mı arkadaşlar?

Yorum

B.B. King bir efsane....

tabi eric clapton ft. B.B. King ==>> Riding with the King albumu mukemmel

Yorum

beyler gitarda bb king tonu bulmaya calısıyorum .. processor ayarı onerebılır mısınız bana ve de manyetıklerı değistırmek ıstıyorum elımde bır strat var -vasat halde- tabıkı gıbson sesı vermez fakat bb king e yakın ton ıcın hangı manyetıklerı onerırsınız

Yorum

B.B. King bir efsane....

tabi eric clapton ft. B.B. King ==>> Riding with the King albumu mukemmel
                      kesinlikle katılıyorum....bu albüm büyük zevkle dinlediğim bir albüm..

Yorum

konu dağılmış ama bence çokda deçişiklik olmaz gibi geliyor nedeniyse bu adamların ellerinden gitar düşmüyor bazı rahatsızlıklar olmazsa (elde titreme gibi) bence sorun olmaz çokda yaşlı sasyılmazlar zaten belleri bükülmüş durumda degiller sanırım

Yorum

Gitar onun sadece kölesi olabilir.

Yorum

Bir parçada gitarı BB King tarafından çalındığını kolayca fark edebilirsiniz, karakterli bir çalışı aynı zamanda ki bana sorarsanız bir gitaristi gitarist yapan budur.

Yorum

bb king efsane muddy watersıda çok severim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X