Duyuru

Collapse
No announcement yet.

B.B.King

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Reverb'u kokleyerek kullanan,gobekli,sevimlimi sevimli,sadece gitari degil sesinide oyle guzel kullanir,oyle yerlerde bagirip sesini yukseltirki; gozunuze yaslar dolabilir.Kisacasi bir efsane =)

"The Thrill Is Gone","Please Love Me" tavsiye ettigim parcalardir.

Yorum

Ne yaşıyorsa onu döküyo gitara helal olsun

Yorum

Aşağıdaki gruba üye olun lütfen!!!
        http://apps.facebook.com/causes/view...ter_id=6976678

Yorum

B.B King... Önünde saygıyla eğiliyorum. İnşallah canlı izleme şerefine sahip oluruz. Sweet sixteen ve thrill is gone... Tek kelimeyle muhteşem parçalar.

Yorum

Adı tamda üzerindedir, bluesun kralı, göbekli ve tonton amca...Keşke gelse Türkiye'ye oda bizde ölmeden bir canlı olarak izlesek...

Yorum

rüyalarıma onun müziğiyle dokunabiliyorum

Yorum

çok iddialı olacak biliyorum ama bence gelmiş geçmiş en iyi gitarist bb dededir.bu benim şahsi yorumum tabi ama bence yeryüzündeki kimse notalara onun dokunduğu gibi dokunamaz ya da bi gitardan öylesine hayatı anlatan sesler çıkaramaz

Yorum

Gitarı çocuğunu okşar gibi çalan müthiş bir sanatçı.Bluesin yeryüzündeki belkide en güçlü sanatçısı.Şarkıları, gitar çalışı, gitar çalarken yüzündeki çocuksu tavırlar.Her şeyiyle bambaşka bir üstad...

Yorum

saplantı haline gelebilecek gitarist. kendisinin 2-3 blues barı vardır. birine gitmek nasib olmuştur canlı dinlemekte. sabahları when my heart beats like a hammer ve lucille dinlemeden kalkılamaz, ayrıcada gitarını kurtarmak için yangının ortasına atlicak kadar çok sever gitarını. mükemmel insan!!!
                    Son güncelleyen B.B. King; 13-05-2010, 00:57.

Yorum

benim için ilah,kral,idol,ulaşılamaz müzik yapan tek insandır.tamam buddy guy e.clapton da cok severim dinlerim ama b.b. king tektir efsanedir.blues brothers 2000de de oyunculuğunu görmüş olduk.yüzünde gitar çalarken oluşan tikleriyle gülüşüyle ve yeteneğiyle ruhunu vererek yaptığı bu müzikle bence blues'un en iyisidir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                      X