Duyuru

Collapse
No announcement yet.

jazz-blueS çalınabilecek gpro altyapılar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• jazz-blueS çalınabilecek gpro altyapılar

arkadaşlar ben üzerine jazz-blues çalınabilecek şarkı altyapıları arıyorum(guitar pro formatında) bana yakışıklı bikaç şarkı ismi sölerseniz sevinirim..

+1000

Bence de birileri bir şeyler söylese artık süper olur. ben bi tane yeni doğaçlama çalışanlar için yazıyım.

eric clapton - crossroads

bu direk la minör. pek zorlamaz. ben farklı pozisyonları rahat uygulayabileceğim şarkılar arıyorum. şöyle melodisi de güzel olsa iyi olur.

Yorum

eric clapton u n white room u var ben şahsen çalarkende doğaçlama bir şeyler yaparkende çok zevk alıyorum!!

Yorum

Biraz daha örnek(ler) alabilirmiyiz ??

Yorum

blues brothers ın parçaları hoşuma gider.

Yorum

Guns N' Roses - Knockin ' On Heaven 's Door valla bu şarkının alt yapısında coşuyorum ben...belki siz de beğenirsiniz çalarken..

Yorum

Ahali, sanırım bulabilirsiniz, blues licks rthyms vs gibi birkaç guitarpro dosyası var internette. Zamanında benim diğer makinemde vardı, bunlar gayet güzel üzerine uğraşılabilecek şeyler çıkabiliyor. MMA nın sayfasındaki etüdlerde gayet güzel onlarada göz atabilirsiniz hem midi hem mp3 olarak mevcut.

Ayrıca parça olarak düşünürsek,

Red House
              Bilimum Frank Gambale parçaları
              ZZtop parçaları..

Bunlar kesinlikle üzerine çok güzel emprovize çalışılabilinecek parçalar...

Yorum

Arkadaşlar eğer altyapı arıyorsanız band in a box programını bulup kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
                Bu program da guitar pro gibidir ama güzel bir yapay zeka uygulamasıdır. Yapacağıız müzik tarzlarını kütüphaneden seçiyorunsuz. Akorları kuruyorsunuz. O davul, bass, piyano vs. vs. partisyonlarını kendisi yazıyor (Tarza göre). ayrıca Melodist ve soloist özellikleri mevcut. Kesinlikle bulun.

Yorum

Baziil'in dediği program gerçekten çok güzel önerilmesi gerekenlerden.

Ayrıca,
                  Sadece davul bazlı bir birşey isterseniz, Groove Agent'ı da önerebilirim. Bu programdada bayağı çok seçeneğiniz oluyor, türünüze göre temponuzu ayarlayıp kullanabiliyorsunuz. Groove Agent hem standalone çalışıyor hemde Cubase,Nuendo gibi programlar için VST olarak çalışabiliyor. Yani aynı zamanda kayıttada kullanayabiliyorsunuz.

Yorum

selam
                    sana çok iyi bi site söyliyeyim
                    muhteşem backing track lar var

www.datamusic.org

Yorum

www.guitarbt.com

Burada downloads bölümü altında yüzlerce sanatçının altyapısına ulaşabileceğiniz gibi sanatçı isimlerinin arasında "Lessons" adlı bir bölümde mevcut buradan tonla blues lickleri, dersleri ve blues altyapıları indirebilirsiniz.

Yorum

garry moore - one day

Yorum

phish - stash
                          ted nugent - stranglehold
                          steely dan - kid charlemagne
                          bunun dışında her ne kadar sevmesem de teoman - uykusuz her gecenin nakaratına çok rahat mi pentatonikten blues solo atılıyor çok da eğlenceli oluyor. Altyapı programları var ama onları arkadaşlar zaten söylemiş guitarbt.com'u şiddetle tavsiye ederim. Rock on.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                          X