Duyuru

Collapse
No announcement yet.

jazz fusion

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Karinthy
    replied
    John Scofield ve John Mclaughlin'in de sağlam fusion sanatçılarıdır.İşin ilginç tarafı ikisininde adı John
    Tabi ikisi de fusion yapmasına rağmen,Scofield funk,blues ve soul tarzlarıyla ilgilenmiş.McLaughlin'e gelirsek,batı klasik müziği,hindu klasik müziği ve flamenko tarzlarıyla ilgilenmiştir.
    İlginç...

Yorum bırak:

• justfunk
    replied
    Benim herkesin özellikle dinlemesini istediğim müzisyenler

Al di Meola
    frank gambale
    cab band (tony macalpine, dennis chambers, bunny brunel)
    wayne krantz
    chick corea electric band
    scott handerson

Yazım hataları olabilir belki arkadaşlar kontrol etmedim ama aradığınızda bulacaksınız.

Yorum bırak:

• EmgHzZw
    replied
    Greg Howe en büyük fusion virtüözlerindendir,öneririm.Ayrıca Greg Howe,Victor Wooten ve Dennis Chambers'in ortak projesi olan Howe Wooten Chambers'i de bir araştır.

Ayrıca, A Guitar Supreme:Giant Steps in Fusion Guitar albümünü mutlaka dinle.

Yorum bırak:

• kinkes
    replied
    Allan Holdsworth var bir de...Legato tanrısıdır benim gözümde.Tipi de Eric Johnson,Ritchie Blackmore arası böyle acayip bişey.

Yorum bırak:

• king of metal
    replied
    Kıbrıslı türk gitaristlerden Okan Ersanı şiddetle öneririm.Dünya çapında jazz üstadlarından çok iyi yorumlar almıştır.
    Tarz olarak Jazz/fusion un içine doğu ezgilerini katarak çok hoş işler yapmıştır.
    Videoları için:http://www.youtube.com/results?searc...q=0&oq=okan+er

Saygılar...

Yorum bırak:

• monitör
    konu başlattı jazz fusion

jazz fusion

kilerdir jazz fusion sanatçıları,dinlenilmesi gereken parçalar nelerdir,kim hakkını verir bilmeyenleri bilgilendirirseniz minnettar kalırım.
    Wonderful Slippery Thing (Guthrie Govan)şu an favorilerim arasında.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X