Duyuru

Collapse
No announcement yet.

jazz fusion

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• jazz fusion

kilerdir jazz fusion sanatçıları,dinlenilmesi gereken parçalar nelerdir,kim hakkını verir bilmeyenleri bilgilendirirseniz minnettar kalırım.
    Wonderful Slippery Thing (Guthrie Govan)şu an favorilerim arasında.

Kıbrıslı türk gitaristlerden Okan Ersanı şiddetle öneririm.Dünya çapında jazz üstadlarından çok iyi yorumlar almıştır.
    Tarz olarak Jazz/fusion un içine doğu ezgilerini katarak çok hoş işler yapmıştır.
    Videoları için:http://www.youtube.com/results?searc...q=0&oq=okan+er

Saygılar...

Yorum

Allan Holdsworth var bir de...Legato tanrısıdır benim gözümde.Tipi de Eric Johnson,Ritchie Blackmore arası böyle acayip bişey.

Yorum

Greg Howe en büyük fusion virtüözlerindendir,öneririm.Ayrıca Greg Howe,Victor Wooten ve Dennis Chambers'in ortak projesi olan Howe Wooten Chambers'i de bir araştır.

Ayrıca, A Guitar Supreme:Giant Steps in Fusion Guitar albümünü mutlaka dinle.

Yorum

Benim herkesin özellikle dinlemesini istediğim müzisyenler

Al di Meola
          frank gambale
          cab band (tony macalpine, dennis chambers, bunny brunel)
          wayne krantz
          chick corea electric band
          scott handerson

Yazım hataları olabilir belki arkadaşlar kontrol etmedim ama aradığınızda bulacaksınız.

Yorum

John Scofield ve John Mclaughlin'in de sağlam fusion sanatçılarıdır.İşin ilginç tarafı ikisininde adı John
            Tabi ikisi de fusion yapmasına rağmen,Scofield funk,blues ve soul tarzlarıyla ilgilenmiş.McLaughlin'e gelirsek,batı klasik müziği,hindu klasik müziği ve flamenko tarzlarıyla ilgilenmiştir.
            İlginç...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...