Duyuru

Collapse
No announcement yet.

blues ve jazz için manyetik ve gitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• blues ve jazz için manyetik ve gitar

elimde ibanez grgr121 ex var gitarımı çok seviyorum gerçekten harika bir gitar ancak manyetikleri değiştiricem Seymour Duncan SH-2 Jazz ve seymour duncan sh-4 manyetik taksam gitarım bu manyetikleri kaldırırmı çünkü gerçekten harika tonları var tam jazz ve blues için bu 2 manyetiğin soundu .... simdiden saolun

bende aynı gitar var ben manyetik modifiyesiz yapabiliyorum blues ( jazz denemedim hiç ). ama sana bir şey söyleyeyim bu gitarla bir yere kadar ben 1 yıl kullandım. canıma tak eti bu yaz ( SBS ye göre ) yeni gitarımı alacağım. sana da tavsiyem elinde fazla para varsa tarzına uygun iyi bir gitar al ( gibson, fender gibi ). fazla para yok sa biraz sabret orta yolu bir gitar al ( fender meksika, squier, epiphone, gibi ) .

manyetik konusunda sh-2 güzel kara ancak sh-4 daha heavy tonlar için üretilmektedir

Yorum

bu gitarı bırakıcağımı sanmıyorum çünkü ibanez 350 dx den daha rahat ve gerçekten tonları (özellikle sert) çok iyi zate ilerde olursa 350 alırsam kuzenimin gitarını bana verirse o manyetiği ona takarım çünkü tonları gerçekten güzel ve bu gitardan neden vaz geçiymki gitarın tonları önemli olan bu gitarın sapı gayet rahat tremolo sistemi yok sabit köprülü ilerde bi floydrose taktırırım tellerinin oraya gayette iyi bir gitar squier diyosunda squier strat alıp(hambuckerli) bu manyetiği takan insanlar var. ayrıca önemli olan birşeyide gövdesi (özellikle dip sesi yapmaması için) gitarın gövdesinde bi sorun yok tamam belki bi fendeer kadar iyi olmayabilir ama beni 5 sene idare eder diye düşünüyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X