Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Blues gamları

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• BarisBerk
    replied
    Bluse gamı pentatonic dir. Aşağıdaki bu gamın pzisyonlaından biridir ana pozisyonu denebilir. Bu gamı kullanarak blues soloları atabilirsiniz.

e|-----------------------------------------------------------------------5-----8-------|
    B|----------------------------------------------------------5-----8--------------------|
    G|----------------------------------------------5-----7--------------------------------|
    D|--------------------------------5-----7----------------------------------------------|
    A|-------------------5-----7-----------------------------------------------------------|
    E|-----5-----8-------------------------------------------------------------------------|

Yorum bırak:

• Absolute Janis
    replied
    Bende de GP 5 var, ama songbook programdan bağımsız sanırım..

buradan indirebilirsin;

http://rapidshare.com/files/93326773/msg.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/93327116/msg.part2.rar

Yorum bırak:

• Johnson_86
    replied
    guitar pro 5 var bende senin dediğin hangisi?

Yorum bırak:

• Absolute Janis
    replied
    Johnson_86 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birkaç gündür blues'a merak saldım Bana kaynak gösterebilirmisiniz acaba.Gamların olduğu parçalar olur gitar pro olur farketmez.
    merak salmışsın, iyi yapmışsın Johnson eğer guitar pro jan 2006 songbook varsa elinde oradan "guitar player licks and lessons" a bir bak derim, bir çok blues gitaristinin teknikleri orada mevcut... ayrıca "blues acoustic guitar" ve "blues rythmes" şeklinde klasörler de olması lazım

gamlar için de yine guitar pro ya bakmalısın bence, programda "scales list" diye bir bölüm var. ek olarak eğer istersen herhangi bir eartraining programı da netten çok rahat bulabilirsin, içlerinde birçok gam ve kalıp bulunur

Yorum bırak:

• Johnson_86
    konu başlattı Blues gamları

Blues gamları

arkadaşlar birkaç gündür blues'a merak saldım Bana kaynak gösterebilirmisiniz acaba.Gamların olduğu parçalar olur gitar pro olur farketmez.
    Son güncelleyen Johnson_86; 19-09-2009, 16:55.

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X