Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Robben Ford

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Robben Ford

13. Eskişehir festivaline geleceklerini okudum daha önceden Robben Ford hakkında bi fikrim yoktu ama dinledim ve hoşuma gitti..Forumda arama yaptım ama bulamadım. Konu açıp bir sorayım dedim düşünceleriniz neler bilginiz var mı ?

Muhteşem bir gitaristtir kendileri. Bilet kalmadı sanırım ama ben yine de gitmeyi, kapı dışından da olsa dinlemeyi planlıyorum.

Yorum

Baba bir gitaristtir. Hatta galiba yakın zamanda diğer bir baba Larry Carlton'la beraber bir blues albümü de çıkardılar. meraklılarına duyurulur.

Yorum

Biletler şimdiden tükendi demek daha önceden duymuş olsaydım bende o şanslı insanların arasında olabilirdim Daha önceden hiç blues konserine gitme imkanı bulamadığım için üzüldüm. Ama bende gidip dışardan da olsa dinlemeyi düşünüyorum..
        Bilgiler için teşşekürler.

güzel bir haber size:biletler bitmemiş ama az kalmış dün gidip öğrendim 22 kişilik yer olduğunu söylediler sevindim buna. hokup pokus arkadaşım sende kapı önünden dinlemekten kurtuldun : bugün gidip alıcam inşallah umarım bir grup gelipte bütün biletleri almaz

Düzenleyen - dusky on 13/11/2007 10:57:38

Yorum

aa süper haber. İnşallah hala vardır.

Yorum

Robben Ford dinlediğim -----en kaliteli------ blues gitarcısıdır.
            Dinleyen herkesi etkilemiştir. Müthiş bir şey...

Yorum

yaşayan en iyi blues cu olarak gösterildiğini okumuştum amerika da bilmem ne üniversitesinde de müzik dersi veriyormuş blues cunun farkı da burda çıkıyor işte adam gibi yaşıyor

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X